#6
hej Jacku, widzę, że żyjesz :D miło :!:

właśnie podmieniłem sobie Sigmę 10-20 na Sigmę 12-24, to preluduim do z całą pewnością będziesz wiedział czego ;-)

#8
Odnoszę się do wszystkich z którymi spedziłem tutaj troche czasu. DORBZE WAS WIDZIEC i SLYSZEC.

Oj...duzo sie u mnie pozmienialo...duzo !

Bono. Specjalnie dla Ciebie.

#10
czesc (niewiem czy mnie ktos pamięta)
tez wlasnie wróciłam na forum ;p moze w troche mniejszym stylu niz hrabia ale zawsze coś :)

ale muszę przyznać, że miło widziec tu znajome twarze/avatary ;p

#11
Witaj Monte
Witaj Bono
Co Wy tak razem....:?:
Wspólnie na Barbadosie sesje
z siostrami Hrabiego sobie zrobiliście,
że Was nie było :?:
Pochwalic się efektami fotograficzymi :!:
Serdeczne pozdrowionka :-)

#14
a ja się podpisuję pod kolcem, że szkoda, że Cie tak mało tu Panie Bono, bo pierwsza fota jaką widziałam z tego forum to "żagle" i jak ją zobaczyłam to najpierw pomyślałam: "jaka zaje...", a potem, że to musi być wyjątkowe miejsce. poza tym jak przeglądałam archiwa należysz raczej do charyzmatycznych postaci i forum nabiera rumieńców z Tobą.....wiem, ze się w ogóle nie znamy, ale tak mi się zebrało na wyznania :P, chciałam żebyś wiedział. pozdrawiam

#15
kolec7 pisze:Gdzie te dawne czasy, tego forum Question Confused
...
Gdzie ta keja, przy niej ten jacht, hej!
Gdzie ta koja wymarzona w snach...
...
Malicia pisze:forum nabiera rumieńców z Tobą.....wiem, ze się w ogóle nie znamy, ale tak mi się zebrało na wyznania Razz, chciałam żebyś wiedział.
Ej, słuchajcie, bo zaraz się rozpłaczę w nostalgii za dawnymi czasami...ja też Was wszystkich kocham!

hehe :wink:

#16
ach
Malicia pisze:chciałam żebyś wiedział
juz wiem i nie potwierdzam. nie chce wyjsc na chama,ale szkoda mojego czasu na pisanie obok pewnych typow, ktorych nie lubie, nie szanuje i nie zgadzam sie z ich opiniami. nie jest to moj problem, mam to dokladnie tam. czasem jednak robie wyjatki dla starych znajomych.

#18
No no, ciekawe kto jeszcze się ujawni w tym wątku... :D
Miło na bieżąco zobaczyć avatarki znane głównie z archiwum. :)
To smutne, że ludzie którzy tu mają najwięcej do powiedzenia milczą... na szczęście jeszcze nie wszyscy ;)

#19
czasem trzeba powiedziec mniej, zeby ktos zrozumial wiecej.

bono, daj liste typow na PW,namierze ich, potem one call to sasza, a on juz im wytlumaczy zeby cie nie irytowac, bo monte christo bedzie niepocieszowny. :>