#42
Qba,
ja z familią dotrzemy na miejsce pewnie póznym wieczorem w piątek (22,00-23,00)
Czy można jakoś zamówić późną kolację? Jak nie to kupimy coś po drodze w MCDonaldzie :-)
Pozdro

#49
Ja już odwiozłem moją grupkę i też dziękuję za możliwość wspólnego spędzenia czasu. :P


Rozliczenie wkrótce.


PS. W moim laptopie znów została płyta, przepraszam za to niedopatrzenie.

#50
Również wielkie dzięki za wspólnie spędzony czas.
Jak zwykle plener bardzo udany.

Cygnus pisze:PS. W moim laptopie znów została płyta, przepraszam za to niedopatrzenie.
To ja przepraszam, miałem się przypomnieć.

pozdrawiamy
grebuz z lolką

#54
No i w kwestii zdjec Iwony. Kto tam sobie ją fotografował niech napisze do Cygnusa. Publikacje niekomercyjne dozowlone pod zdjęciem piszemy tylko "Iwona K. - MKU Models" - to z formalności

#56
Qba pisze:No i w kwestii zdjec Iwony. Kto tam sobie ją fotografował niech napisze do Cygnusa.
Proszę tylko o potwierdzenie poniższej listy osób, które realizowały z Iwoną swoje pomysły.

Elka
Qba
Rev
Maćko
Tora
Grebuz ?
Tjruslan ?
Ja


Po potwierdzeniu wyślę każdemu priva z kwotą i numery kont bankowych.

#57
Cygnus pisze:
Qba pisze:No i w kwestii zdjec Iwony. Kto tam sobie ją fotografował niech napisze do Cygnusa.
Proszę tylko o potwierdzenie poniższej listy osób, które realizowały z Iwoną swoje pomysły.

Elka
Qba
Rev
Maćko
Tora
Grebuz ?
Tjruslan ?
Ja


Po potwierdzeniu wyślę każdemu priva z kwotą i numery kont bankowych.
Jasne fociłem modelkę i proszę o priva z kwotą :)

Tomek

#58
Cygnus pisze:
Qba pisze:No i w kwestii zdjec Iwony. Kto tam sobie ją fotografował niech napisze do Cygnusa.
Proszę tylko o potwierdzenie poniższej listy osób, które realizowały z Iwoną swoje pomysły.

Elka
Qba
Rev
Maćko
Tora
Grebuz ?
Tjruslan ?
Ja


Po potwierdzeniu wyślę każdemu priva z kwotą i numery kont bankowych.
Jasne. Fociłem, więc również poproszę o info na prv.

#60
Cygnus i Tomek! Co to za brak dyscypliny w ustawieniu?! Popatrzcie na Qbę. Stoi pokornie, lekko wystraszony, ale pełen pokory co do rozporządzenia. Jak w murze na boisku;)