#801
No cóż, siedzę tu już trochę czasu więc i przywitać się wypada.

Witam, fotografia interesowała mnie od kiedy pamiętam, niestety dopiero niedawno zdobyłem środki pozwalające mi zająć się tym troszkę poważniej.

Na forum zarejestrowałem się głównie po to, żeby uczyć się od ludzi, którzy mają dużo większe doświadczenie w dziedzinie fotografii.

Pozdrawiam. :)

#803
Trabooko pisze:Witam. A D80 to nie cyfrówka?
Lustrzanka cyfrowa. Jak dla mnie to to jest inny standard niż zwykła cyfrówka... Natomiast aż tak na aparatach się nie znam...

#805
DeeDee pisze:
Trabooko pisze:Witam. A D80 to nie cyfrówka?
Lustrzanka cyfrowa. Jak dla mnie to to jest inny standard niż zwykła cyfrówka... Natomiast aż tak na aparatach się nie znam...
Cyfrówka to aparat fotograficzny rejestrujący obraz w postaci cyfrowej wiec cyfrówką jest zarówno lustrzanka cyfrowa jaki i prosty kompakt :)

#806
witam
od paru miesięcy jestem posiadaczem cyfrowej lustrzanki i staram się wyciskać z niej co mogę, znęcam się też nad paroma rupieciami nieco starszymi ode mnie

tak naprawdę nie wiem, czym się chcę zajmować i czy chcę się zajmować fotografią, ale chwilowo mam parę pomysłów do fotorealizacji

aha - szczerze nie znoszę słowa "focić"

#809
Witam wszystkich,
moja przygoda z fotografią zaczęła się od AMI66...hm...chyba dawno to było :)
lubię patrzeć...i mało móić (pisać)...
więc zaglądnąłem tu poto by patrzeć (no i w miarę możliwości pokazywać), podziwiać i sie uczyć...bo człowiek to się całe życie uczy :)
i przepraszam za błędy...ortografia to moja najsłabsza strona :)))

#810
Witam :)...


Co do ortografii zainstaluj sobie najnowszego FireFoxa :), Będzie Ci poprawiał.. Bo kaleczenie naszego języka na forum boli :)..


Pozdrawiam

#811
Witam wszystkich!
Planuje właśnie zakup lustrzanki i stad pojawiam sie tu w poszukiwaniu informacji. Dotychczas fotografowałem jakimś kompaktem nikona z którego jestem niezadowolony :)

#812
Dzieny dobry! (szurniecie noga)

Do tej pory zdjecia robilem dosc okazjonalnie w trakcie wyjazdow. Jednak rzadko z tego pstrykania (bo trudno to inacze nazwac) wychodzilo cos sensownego.
Naszla mnie nagle wielka potrzeba posiadania pieknych zdjec jako pamiatek, wiec niedlugo mam zamiar zaczac sie uczyc na powaznie.

Marza mi sie slajdy, ale bedzie to chyba jednak cyfra - Sony A200.

Drogi Fotografie

#815
cześć

witam wszystkich zebranych na tym forum

powodem dla którego zarejestrowałem się tutaj
jest chęć zweryfikowania swoich fotografii

Chyba kilka ponad 1000 fotografii
udało mi się zebrać w jednym miejscu w sieci
pod tytułem:


Reportaż: Twój Wszechświat,
czyli sprawdź co działo się równolegle w czasie,
kiedy Ty (...)



oto link do galerii:
http://picasaweb.google.pl/jakubsalacki

dziękuję
Jakub Sałacki
amator


już nie dzielmy Planety by połączyć Się w całość...
teraz pora całować by łączyć sie w jedno ze wszystkim

powitanie

#816
Witam, świeżutko po rejestracji....;)
Fotografuję .... zaraziłem się wieki temu na kółku fotograficznym w podstawówce;) Po drodze były większe przerwy... ale to troche już jak nałóg.... zawsze wraca.
Sprzęt: głównie wymierająca Minolta, analog i cyfra... ale co tam sprzęt...
zapisałem się tu głównie po to by zostać skrytykowanym:) ... więc jeśli można prosić o ocenę to zapraszam na http://tomeksadowski.net
oraz na http://www.models.yiang.pl/fotograf/portfolio.html

Dziękuję i pozdrawiam,
Tomek

#817
jakubsalacki pisze:powodem dla którego zarejestrowałem się tutaj
jest chęć zweryfikowania swoich fotografii

Chyba kilka ponad 1000 fotografii
udało mi się zebrać w jednym miejscu w sieci
pod tytułem:


Reportaż: Twój Wszechświat,
czyli sprawdź co działo się równolegle w czasie,
kiedy Ty (...)

To ma być zdjęcie ?

http://picasaweb.google.pl/jakubsalacki ... 8825542210


Zamiast pisać ile zrobiłeś, pokaż to z którego jesteś zadowolony.

#819
witam
mam na imię igor.

Pojawiłem sie z polecenia kumpla:P
a poważnie to chce zweryfikować swoje zdjęcia i umiejętności oraz w końcu usłyszeć trochę konstruktywnej opinii, tudzież krytyki.

Na razie wszystko am ale zobaczymy co przyniesie przyszłość:P

pozdro

#820
Witam uzytkownikow forum,

Fotogratuje to zbyt duze slowo, czasem pstrykne fotki Canonem S3 IS.
Ulubiona tematyka? hmm... podobaja mi sie zdjecia reporterskie, moze w tej tematyce uda mi sie zaproponowac jakies foto do oceny.