#906
Witam Serdecznie Wszystkich Użytkowników

Od zawsze interesowało mnie uwiecznianie różnych chwil z życia swojego i moich bliskich na zdjęciach , może sprzęt którym do tej pory dysponowałem nie był najwyższych lotów i był to kompakt. Od dosłownie 2 dni dysponuje pierwszą lustrzanką cyfrową - bez ah oh bo jest to Sony Alfa 37 z kitowym obiektywem 18-55 - proszę nie pytać dlaczego ten bo odpowiedź jest prosta na taki mnie stać a nową sztukę z pudełka udało mi się przypadkiem odkupić od znajomego lepsze to niż mój podrzędny kompakt wysłużony :)

Mam nadzieje, że forum i społeczność użytkowników pomoże mi bardziej miękko wejść w świat lustrzanej fotografii cyfrowej bo nie ukrywam , iż stawiać będę pierwsze kroki w tych kręgach :)

Na tą chwilę wertuje mocno istniejące tematy poszukując informacji dla początkujących.

Pozdrawiam
Adam vel Padre

#907
Cześć wszystkim. jestem Doris:)
W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze i fotografuję przyrodę.



__________________
już wiesz gdzie parkować - parking lotnisko gdańsk
Ostatnio zmieniony pn lut 25, 2013 9:43 pm przez Doris, łącznie zmieniany 2 razy.

#910
Witam :D Jarek!

Zajmuję się grafiką szeroko pojętą, hobbystycznie maluję, rysuję, gram na gitarze. Fotograf ze mnie żaden, ale być może zainteresuję się bliżej tym tematem ze względu na właśnie na grafikę. No i jestem w trakcie planowania wakacji:) Pozdrawiam!

#917
...a ja w drodze wyjątku klikłem se na te linki i powiem Wam Koledzy, że nie jest źle, nawet kilka perełek by się z tego wyciągnęło. Ale moim skromnym zdaniem, to te góry prezentują się akurat najsłabiej.

Tak w ogóle to witam Cię Olgierd i polecam foty, którymi ostatnio się zauroczyłem -> kierunek Nienartowicz!

Pozdrawiam :-)

#918
Jestem Zuza, witam wszystkich. :)
Ja dopiero zaczynam przygodę z fotografią. Zainspirował mnie do tego serial "Ukryta Prawda". Może jest to banalne, ale w jednym z odcinków było pokazane jak fotografowanie jest idealną odskocznią od problemów, więc i ja postanowiłam się za to zabrać. Najczęściej fotografuję jedzenie, które sama przyrządziłam, ponieważ gotowanie to moja druga pasja i postanowiłam to połączyć.:)