#821
Witam cieplutko...
Tych rozglądających się jeszcze i tych, którzy zameldowali się już na pobyt stały... :wink:

A tak na marginesie...
Czemu, niektórzy z Was, nie chcą (a może boją się :roll:) - wyjawić skąd przybyli... :?:
Krążą za Wami listy gończe :?: :lol:

#822
Ehh.. No to chyba kolej na mnie :wink:
Mam na imię Michał, fotografią interesuję się od czsu kiedy mój tata zaczął się nią interesowac, czyli od jakichś 4 lat. Praktyka zaczęła się dopiero parę miesięcy temu. Mam aparat Konica Minolta Dimage A1 (tylko muszę go naprawic bo jak to w A1 bywa padła matryca), oraz Zenit B. Interesują mnie różne dzidziny fotografii, a ostatnio zainteresowała mnie jedna z trudniejszych (przynajmniej moim zdaniem :wink: ) czyli astrofotografia.
Narazie się uczę, więc proszę o wyrozumiałośc :)
Pozdrawiam
Michał Kret

#823
witam

podglądam Was od jakiegoś czas więc chyba wypadałoby cos o sobie wspomniec - choć w sumie nie wiele jest o tym

złapałam bakcyla dzięki moim dziecom ;) chciałam je uwieczniać nie tylko "u cioci na imieninach" czy "przykotletowo"

do tej pory mialam ograniczone możliwości finansowo - sprzętowe, ale się nie poddawałam

mam nadzieję ze teraz, przy trochę lepszym aparacie zrealizuję więcej moich pomysłów

nie ukrywam, że liczę także na konstruktywną krytykę z Waszej strony

#825
Witam! Dopiero co znalazłem to forum, od razu rejestr i jestem!
Pstrykam od 4 lat, początki to "małpa" Panasonica, później eksperymenty z analogiem-ale mi sie nie spodobało, chcoć w ciemni siedzieć lubie! :mrgreen: 2006 wsiadłem na najprostszego Nikona D40, póżniej krótka przygoda z D80, a teraz D300! Najczęściej robie portrety plenerowe, troszke studio, może wkrótce więcej, bo ciągnie mnie w tym kierunku! Zdaża się ślub, ale póki co nie zyje z fotografii, może kiedyś.... :roll:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

#826
Witam wszystkich :)

o mnie.. amatorsko bawię się z fotografią od ponad roku, dokładnie 14 miesięcy. mam canona a 550, ale już mi moja małpka przestaje wystarczać :)
a tematyka.. głównie reportaż.

pozdrawiam

#827
Kolej na mnie z przywitaniem.. 8)

marzycielka i romantyczka
amatorka u boku dobrego nauczyciela w dziedzinie fotografii
głównie makrofotografia, czyli dostrzec to, co zwyczajne i na co dzień spotykane ale z innej strony

spełnia się moje małe marzenie by móc zatrzymać chwile, które mnie urzekają

na początek i naukę: Fuji S6500
próbuję też swoich sił z analogowym Canon EOS 3000N

#830
Hej!

Forum przeglądam od jakiegoś czasu. Zazwyczaj nie mam takiego zwyczaju (bo i jakoś się z nim w sieci nie spotkałem), ale skoro "Kiedy jesteś w Rzymie..." to postanowiłem się przedstawić.

Jestem studentem, fotografią bawię się od kilku lat, ale aparat dający pewne możliwości (Fuji s5700) kupiłem sobie dopiero kilka miesięcy temu więc termin "uczę się" chyba dobrze oddaje istotę mojego przypadku ;]. Mam nadzieję że z czasem wyprodukuje coś co będzie zdatne do oddania pod ocenę szerszego grona i pozdrawiam!

#831
mauagosia wcale się nie przestaszyłem i nie uciekłem, poprostu bacznie sie przyglądam fotografiom forumowiczów, czytam porady, różne, zakurzone jak i świeże wątki i dlatego moich postów jest raptem 3 ;P Swoje fotki byc może wstawię jak uznam że są do "pokazania" i wtedy się spytam o porady, a narazie mam zamiar dozbierac do pierwszej lustrzanki i dalej się edukowac ponieważ fotografia mnie wciągnęła na serio :D
Pozdrawiam :mrgreen:

#832
Ciekawe forum... chyba zabawię tutaj dłużej :)
Pierwszy aparat - SMEHA 8M, potem Zenith 11.... dłuuuuga przerwa i "idiotencamera" marki Qasar (nawet nie wiem kto to produkował), teraz Sony DSC H50
Piotr, starszy od węgla.
Dlaczego tutaj? - a bo mam nadzieję na wiele ciekawych rad, po tak długiej przerwie w pstrykaniu przydadzą się z pewnością a i towarzystwo ciekawe, cieszę się, że tutaj trafiłem.

#833
Zdaje sie, ze zapomnialem o dobrych manierach i jeszcze sie oficjalnie nie przedstawilem :oops:
Na imie mam Kuba, lat 26, na codzien dzialam w obszarze nauk scislych. Do fotografii zawsze mnie troche ciagnelo, ale dopiero 3 lata temu sprawilem sobie zaawansowanego kompakta i zaczalem co nieco pstrykac. Dalej sprawy przybraly dosc gwaltowny obrot i wciagnalem sie na dobre. Na FA przyciagnely mnie piekne i niebanalne fotografie. Mam nadzieje ze dzieki Wam i ja naucze sie je tworzyc.

Pozdrawiam,
J.23

#834
Witam a w sumie ponownie witam po dlugiej nieobecnosci...

Wrocilem, z nowym sprzetem... Testuje Sony A300 zobaczymy co z tego wyjdzie (wczesniej Canon 350D)... :) Jak tylko cos ciekawego splodze pochwale sie :)

Filip... znow na forum :)

#836
Witajcie :) Fotografuję tak amatorsko i nieprofesjonalnie jak się tylko da. Lubię to robić, bo fotografując, czasem, rzadko (u mnie, rzecz jasna), ale czasem udaje się złapać ulotny klimat towarzyszący chwili. I staram się robić zdjęcia z klimatem i takie najbardziej lubię.

#837
Witajcie, cóż moge o sobie wiecej powiedzieć. Fotografuje bardzo amatorsko, starajac uwiecznić na zdjęciach ulotne chwile. Licze że bede mieć okazje nauczyć sie czegoś....

#838
Obrodziło latoś... :wink: :lol:

Witam Wszystkich, a wyjątkowo cieplutko Sove1000
Sova1000 pisze:Piotr, starszy od węgla.
To jest nas już teraz, conajmniej dwóch... :wink:

Pozdrawiam :)

#839
Witam wszystkich starych wyjadaczy. Ja jestem nowy zarówno na forum, jak i w fotografii (fotografuję od dwóch miesięcy), ale mam nadzieję, że nadejdzie taki czas, że to ja będę mógł uczyć, zamiast być uczonym :D pozdro

#840
No to przyszedł czas żeby i tutaj zawitać :) Wiadomo wiedzy i doświadczeń nigdy zbyt wiele :)
Więc WITAM WSZYSTKICH :)

O sobie? Cóż.... o sobie najtrudniej pisać :) Reprezentuję Trójmiasto, pstrykam od lat... za młodu starą Smieną 8M, później Olympus L20, Canon Eos 5 i era cyfrowa to Olek C320 i od tego czasu wierny Canonier po przejściach z 300D 350D 400D 30D 40D 5D.
Co focę?? Starałem się połączyć moje dwie pasje więc najczęściej koszykówkę (oraz sport szeroko pojęty) jako że wraz z żoną bawimy się fotografią (kto wie może i ją uda mi się namówić do rejestracji tutaj) spektrum moich zainteresowań powiększyłem o "ludzi" w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Zarówno portret, jak i studyjne, street itd.