Nowy

#21
Witam

Na ime mam Olo

Mam aparat Olympus C-4000 Zoom. Zdjęcia robię czysto amatorsko, ale może się wciągnę i wreszcie nauczę coś więcej niż tylko naciskać spust migawki.

Pozdrawiam
Olo

#23
Witka.
Dopiero mam zamiar zająć się fotografią. Mam starego zenitka (baaaaardzo starego z 20lat ma ktory kupił moj ś.p. ojciec) Nie wiem czy coś z tego wyjdzie ale będę sie starał. Mam nadzieje że to forum wciągnie mnie jak dwa inne - to już wogole nie będzie czasu :na nauke ;P
Pozdrawiam

#25
Witam all !
Trzeba od czegoś zacząć: Nikon F65 + Nikon SB25 + Sigma 28-70 f2.8 oraz Nikkor 70-300 f4-5.6G czyli amatorka ......... bo mam małego synka (ur. czerwiec 2002) i postanowiłem uwieczniać go na fotografii, jeśli to co robię można nazwać fotografią hehe.
Mam troszkę pojęcie o filmowaniu i montażu cyfrowym.
Myślę, że mnie nie skreślicie za to że jestem zielonym amatorem z tanim aparatem. Liczę na pomoc w sprawach teorii i praktyki.
Pozdrawiam

Witam wszystkich uzytkownikow

#28
Witajcie !!!
Fotografuje juz kilka lat. Przez trzy lata pracowalem w gazecie jako fotoreporter (bardzo milo to wspominam). Pracuje manualnym Canonem T90, a optyka canona to 28/2.8, 50/1.4, 135/2.8, 100-300/5.6 (bardzo sobie je cenie) oraz niezalezny zoom 28-135 (sredni, a raczej slaby). Flesz 300 TL oczywiscie tez Canon. Posaidam takze cyfrowego Canona G2 choc to bardzo dobra cyfrowka to nie uwazam jej za ideal, ale lubie ten sprzet. Obecnie planuje zakup Canona AF 30 lub 3

#30
Witam
DOpiero teraz zauwazylem ten dzial :)
A wiec jestem Arturo z Belchatowa.
Fotografuje - to za duzo powiedziane - pstrykam od roku.
Wpadlem w wir cyfrowek. Na poczatku za ciezkie zarobione pieniadze male gowienko Minolta e203 potem olek c720 [totalnie nie porozumienie] potem c2100 (w miedzy czasie kupilem drugiego c2100 od admina forum - pozdrowienia! ) i po olku przyszedl czas na sony f717 ktorym pstrykam od lutego... Teraz dochodze do wniosku ze guzik wiem o fotografowaniu.. ale moze z kazdym tygodniem, miesiacem, rokiem bedzie lepiej...
Mam nadzieje ze w tym roku wsiade na jakas lustrzanke cyfrowa - jak finanse pozwola...

Moje fotki niektore mozna ogladac na http://cimoch.org/fotografia/

Cos wiecej? :)

#31
Witam! Jestem tu nowy. Fotografia to moja pasja od kilku lat. Pierwsze zdjęcia lustrzanką zrobiłem w 1999 r. Jak większość zaczynąłem od Zenita, którego dostałem od ojca :). Teraz mam Nikona F80. Fotografuję najczęściej na rajdach samochodowych. Na www.milko.foto.pl jest zbiór moich wypocin :). Aha, jak to kogoś interesuje to mam 16 lat :). Pozdro dla wszystkich!

#35
No tak wypadało by się przywitać popełniłam małą gafe.
A więc witam jestem nowa :) na tym forum.

Fotografią interesuje się od zawsze ale fotografuje troszkę krócej :) jednak puki co są to zdjęcia iście amatorskie więc tylko do mojego wglądu :wink:
a więc raz jeszcze witam i pozdrawiam

ups

#36
uuuppppppsssssssss!!!!!!!!!!!
człowiek sobie buszuje bezkarnie po forum od jakiegoś czasu a tu wypadałoby się przedstawić:
krzysztofik we własnej osobie
mieszkam w Warszawie i okolicach :wink:
mam minoltę 700si+firmowy 28-135 4-4/5, od niedawna pomagam sobie lampą 5400hs + trochę różnego badziewka
robię zdjęcia od kilku ładnych lat, generalnie dla przyjemności
tematy: zwierzęta (psy, koty),rośliny, architektura, pejzaż
i całyyyyyyyyyyyyy czas się uczę
pozdrawiam wszystkich

#37
No więc
Mam na imie maciek. Mieszkam w Kielcach
Uzywam Zenita Ttl + helios44m +mir-1b +jupiter 21m + statyw+ makro i takie tam
Bawie sie od 1 miesiąca i mnie wciągneło to jest nałóg zaczynam bawić się we własnej ciemni na rzie jestem total amator

#39
sprzetem to ja się chwalić nie będe bo nie ma czym, siedze w tym nałogu juz pare lat i wszystkie zdjęcia chowam do szuflady, moje jedyne osiagnięcie to własna ciemnie u babci w piwnicy w której sa żaby, a jak ktos dluzej uzywa wody to cieknie z rur . Tak mniej wiecej to wyglada u mnie. No i witam wszystkich serdecznie :)

#40
Macx15 pisze:a fotografuje wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka
NIe forografujesz kotów? :mrgreen:



Cześć Gośka, w takim razie jak chowasz wszytko do szuflady to moze nadeszła pora zeby pokazac cos na swiatło dzienne:)