#41
witaj Gośka nareszcie jakaś kobieta pokazała się tutaj :)

nie będę teraz osamotniona hehhehehehe :)
mam nadzieję że będziesz się tutaj dobrze czuła, bawiała a może czegos się dowiesz, nauczysz?
więc witamy bardzo serdecznie
pozdrawiam

#47
gośka wszyscy pewnie cieszyli by się tak samo jednak ja z twojej obecności cieszę się chyba najbardziej :)
i bez żadnych podtekstów tu proszę :twisted:
nareszcie nie jestem sama wsród stada samców ;P
pozdrawiam

#50
Witam wszystkich :)
Ja też zdaje się zaczęłam nie od tej strony - bo najpierw pozwiedzałam stronkę, poczytałam co nieco - a dopiero teraz weszłam się przywitać... no ale dopiero teraz dotarłam do tego działu. Miło mi że kobiety tu są tak cenione :) i dołączam do ich grona - już polubiłam tutejszą atmosferkę.
Coś o sobie.... fotografuję dla własnej przyjemności - jakie 13 lat - najpierw było takie maleńskie Lomo - po dwóch latach przeszłam na Zenita 122, którym robiłam zdjecia jakie 10 lat. Ostatnie półtorej roku - to Canon EOS300 - z zoomem 28-80 plus dokupione niedawno soczewki do MAKRO x4 i x10. W marzeniach teleobiektyw i troszkę filtrów... To co fotografuję to przede wszystkim natura - przyroda, krajobrazy, dzieci (bo one też najczęściej naturalne)...
To chyba tyle po krótce o sobie.... :) Cieszę się że trafiłam na tą stronkę! :wink: Pozdrawiam wszystkich!

#52
Zapomniałam jeszcze dodać... że pomimo tych 13 lat... czuję się nadal początkującą - i chętnie dowiem się czegoś więcej o fotografowaniu - a widzę że tu są ludzie którzy się znają na rzeczy :)

#55
no i kolejna kobietka :) bardzo mi miło Ilono że zasilasz nasze szeregi
witaj wśród " amatorów" ;) i nie tylko fotografi
mam nadzieję że zawitasz tutaj na długo
pozdrawiam

#56
myślę że tak szybko nie ucieknę stąd... w końcu te 13 lat... :wink: trochę życia jeszcze przede mną :) - faktycznie tak mało tu kobiet? - czy to oznaczałoby że fotografia to raczej temat "męski" ?