#841
Witam wszystkich, fotografia interesuje sie od niedawna ;) używam aparatu nikon d40, fotografuje z zamiłowania i staram sie dotrzeć do poziomu profesjonalisty :)

pozdrawiam

#842
Cześć Hi3ronim...
hi3ronim pisze:staram sie dotrzeć do poziomu profesjonalisty
Jednym słowem, jesteś "na dotarciu"... :wink: :lol:

Witam i pozdrawiam również... :)

#843
Witam :oops:

długi czas szukałem forum związanego z fotografią .
FotoArts polecił mi znajomy .
mam nadzieję że dobrze trafiłem :)

robieniem zdjęć zajmuję się od niedawna ;)

pozdrawiam :]

#844
dzien dobry bardzo

fotografuje hobbystycznie glownie na wakacjach,
sprzet to prosty aparat cyfrowy, lubie sporo cykac a potem wybierac jesli cos wyjdzie ciekawego z tego i to w sumie tyle :)

#846
Witam.
Fotografia interesuje sie od kilku miesiecy i mam nadzieje, ze podszlifuje swoje (skromne) zdolnosci dzieki wam.
Jestem na etapie czytania forum, ale postaram sie cos wrzucic za jakis czas.

Pozdrawiam,
Tomek.

#847
witam serdecznie :D ,
moja przygoda z fotografia zaczela sie kilka miesiecy temu od zakupu nikona d40x, a od kilku tygodniu jestem posiadaczem D300.
Moje umiejetnosci pstrykania pewnie nie poszly w parze ze zmiana sprzetu, ale checi i ambicje sa duze. Mam nadzieje, ze wkrotce bedemoggl sie pochwalic jakas fotka, a poki co prosze o trzymanie kciukow.
Pozdrowienia,
Pawel

#849
Witam wszystkich,
Pojawilam sie na forum dokladnie 2 grugnia ;-)
Kocham fotografie od dziecka, ale nigdy nie bylo albo kasy albo czasu na odpowiednia nauke, dzis mam to szczescie, ze mam i to i tamto, a wiec zaczynam realizowac swoje hobby, zwlaszcza gory...
pozdrawiam

#850
KasiaMieroszow pisze:Kocham fotografie... a wiec zaczynam realizowac swoje hobby, zwlaszcza gory...
Niech więc to będzie, miłość odwzajemniona...
Życzę spełnienia się w tym hobby i wspaniałych przygód fotograficznych, na pięknych, górskich szlakach. I nie tylko...

Pozdrawiam wszystkich "Nowych" :wink: :D

#851
Hej, witam. Zostałam upomniana że powinnam przywitać się na forum, więc heloooł! Tori z tej strony. Zdjęcia robię od kilku lat, od roku mam lustrzankę, ale nie chcę pisać jaką, bo czuję się trochę bambersko - przecież nawet jeśli aparat dobry, to nic nie znaczy, jak się go wykorzystać nie potrafi, hm? Forum poleciła mi koleżanka. Zarejestrowałam się w nadziei, że nie spotkam tutaj tego, co zazwyczaj można zaobserwować na polskich forach, tzn. złośliwych uwag na niskim poziomie, chęci jak największego zgniecenia drugiej osoby i jej pracy, braku uzasadnienia w krytyce i przekonania o swojej wyjątkowości oraz nieskończonym artyzmie.

#852
Tori pisze:Hej, witam. Zostałam upomniana że powinnam przywitać się na forum, więc heloooł! Tori z tej strony.
Witaj:)
Tori pisze:Zdjęcia robię od kilku lat, od roku mam lustrzankę, ale nie chcę pisać jaką, bo czuję się trochę bambersko - przecież nawet jeśli aparat dobry, to nic nie znaczy, jak się go wykorzystać nie potrafi, hm?
"Głowa robi zdjecia nie aparat:)"
A masz, Canona 350D + 50mm f/1.8 + 55-200 kit, prawda?:)
Tori pisze:orum poleciła mi koleżanka. Zarejestrowałam się w nadziei, że nie spotkam tutaj tego, co zazwyczaj można zaobserwować na polskich forach, tzn. złośliwych uwag na niskim poziomie, chęci jak największego zgniecenia drugiej osoby i jej pracy, braku uzasadnienia w krytyce i przekonania o swojej wyjątkowości oraz nieskończonym artyzmie.
To forum ma swój dziwny klimat, który trzeba poznać, ale kiedy się go pozna i zaakceptuje, to można się uzależnić:)

Pozdrawiam :twisted:

#854
Witam wszystkich :)

Fotografią zainteresowałem się niedawno, jakiś rok temu. Starałem się wykorzystać do tych celów kompakt rodziców ale dosłownie wczoraj dostałem Nikona D80 więc pora zabrać się do pracy na poważnie. Interesuję się biologią i ogólnie pojęta przyrodą więc chcę skupić się na tej tematyce. Lubię też sporty ekstremalne więc również one pojawią się na moich zdjęciach. Mam nadzieję że dużo nauczę się od kolegów z forum fotoarts którzy mają większe doświadczenie. Niech światło padające na wasze matryce/filmy zawsze będzie idealne.

#855
Witam serdecznie!
Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Nikona D60, wcześniej bawiłem się Zenithem.

Mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej pomimo niskiego poziomu, który momentami daje się zaobserwować wśród krytykujących.

Pozdrawiam

#856
Jawor pisze:pomimo niskiego poziomu
Kolega chyba nie widział innych forum?
To forum ma swój klimat, co już dawno było tutaj powiedziane, i nie widzę powodów aby obrażac kogoś na wejsciu;)
Pozdrawiam.

#857
Widziałem inne fora, nie mówię że jest tu nie wiadomo jak źle, ale zdążyłem zapoznać się z wypowiedziami które do górnolotnych nie należą.

I nikogo nie obrażam.
Pozdrawiam

#858
Witam!

Cierpiący na brak "lustra" brunet pozna mężczyzn i kobiety, w wieku bez znaczenia, celem nieskrępowanej rozmowy na tematy foto.
bresch pisze:To forum ma swój dziwny klimat, który trzeba poznać, ale kiedy się go pozna i zaakceptuje, to można się uzależnić:)
Racja.

#859
Kłaniam :)

Jestem Piotrek - ale mówcie mi Glizda - lat 18.
Fotografią, nie ukrywam, nigdy się intensywnie nie interesowałem. Na tyle, by obsługiwać tani cyfrowy kompakt. Ostatnio jednak, po rozmowie z paroma osobami, napaliłem się na aparat tradycyjny (analogowy znaczy się :P).
Cóż... i oto jestem.

Mnóstwo uśmiechu w 2009 roku! :D
I w każdym kolejnym. ;)

#860
Witam!:)
Jestem krycha (albo krystyna - jak kto woli) :)
Fotografią interesuje się odkąd będąc kilkuletnim dzieckiem zobaczyłam fotkę pajęczyny pokrytej rosą...
Jednak do tej pory z różnych względów nie mogłam tego zainteresowania rozwijać. Obecnie jestem na etapie poszukiwania swojego pierwszego całkowicie własnego aparatu :D Jak już znajdę to zajmę się fotografowaniem chmur, wody i górskich krajobrazów 8) Ewentualnie rodziny (jak zasłuży :twisted: )
Pozdrawiam!