#5
No jak to "kazali"? przecież my tylko delikatnie sugerowaliśmy, że jeśli zechcesz to byłoby wspaniale gdybyś się zapisała...nikt przecież Cię nie szantażował, co złego to nie my :twisted:

:wink:

A swoją drogą starzy wyjadacze; patrzcie się i bierzcie przykład z koleżanki! ledwie się zapisała a już na plener jedzie! to się zanywa duch fotograficzny! nie wstyd Wam teraz?

#11
Też bym chciał, ale lat nie mam :(...


hmmm jakby to powiedzieć...najlepsze jeszcze przed Tobą :-)

... mam tylko nadzieję, że słonko będzie dla nas łaskawe, bo jak narazie pogoda jest barowa...przynajmniej w Krakowie :-(

#14
kobietom na forum stop! kobiety powinny zajac sie gotowaniem i praniem.chociaz na plenerach tez trzeba zjesc i rano zalozyc wyprasowana koszule i skarpetki.wiec witaj na forum. :D

#16
bono pisze:kobietom na forum stop! kobiety powinny zajac sie gotowaniem i praniem.chociaz na plenerach tez trzeba zjesc i rano zalozyc wyprasowana koszule i skarpetki.wiec witaj na forum. :D
....a tam....sprzątanie i pranie...jak trzeba to trzeba i niech tak pozostanie :-)
natomiast jeśli chodzi o gotowanie, to i owszem - postanowiłam niedawno zgłębić tajniki sztuki kulinarnej i powiem więcej - coraz bardziej zaczyna mi się to podobać - doszłam nawet do perfekcji z omletem z szynką, kukurydzą i pomidorami :-P

witaj :-)

#17
A wiecie dlaczego statystycznie kobiety mają mniejsze stopy od mężczyzn ???



Aby mogły stać bliżej zlewu w czasie zmywania garów.
Jaka ta "matka natura" przewidująca. :)

#18
tora ,omlet to kazdy potrafi zrobic.

ale kaszanke w sosie ze zlocistych rydzow z krewetkami na miodzie okraszonych szcypta trufli i ogorkow z beczki ?tego sie naucz, a twoj chlopak juz nigdy zadnej innej nie spojrzy w oczy.
Ostatnio zmieniony pt paź 14, 2005 11:06 am przez bono, łącznie zmieniany 1 raz.