#23
Cygnus pisze:Może to jest właśnie cała jego geneza. :wink:
Mam pewną interpretację Kolca, ale się tylko domyślam wiec poczekam aż Kolec7 coś napisze :) o swoim pochodzeniu :)

#25
no to ja powiem, ze Bobi uzywane jest w niektorych krajach do zdrabniania Roberta, no i majac lat tyle ile dzieci maja, gdy zaczynaja belkotac, a nie potrafiac wypowiedziec "r" tato wymyslil bobi`ego...
w sumie czesciej slysze to niz imie, nawet nauczyciele sie przyzwyczaili :)
ale malo osob sie cosik wypowiedzialo...

#31
mała_śnieżynka pisze:a ja wiem skąd się wziął nick- kolec7 8) Ale nie powiem 8)
Powiem tylko, że wątpie w to by ktoś się domyślił prawdy
ja wiem! ja wiem! jak mial 7 lat usiadl na kaktusie i ........ :roll:

#32
ja nawet nie wiem czemu ja leśna ot tak sie kiedys przyjelo nawet niewiem kiedy ...

a mysle ze mi pasuje bo kocham las i przyrode ... i las kojazy mi sie z wolnoscia, podruzami i wlasnym zyciem ogulnie same mile skojazenia (o i koniecznie lesne biginki nimfy elfy itd.) Las to taki tygiel wszytsko tam zyje a ja strasznie zywiolowa jestem ot taka leśna :)


PS. Kochana kito czuje sie zaszyczycona ...az sie zawstydzilam :P

#34
Moj nick... Zaczelo sie od sentymentu do Amisi, jak zakladalem dawno temu konto na o2 (wtedy jeszcze go2, dawali AZ 20 MB :D) "amigowiec" bylo juz zajete. Dolozylem inicjaly: jw. Tak powstalo jw_amigowiec. Nie wiem jak - ale teraz nicki "amigowiec" sa wolne i porejestrowalem :P. (Tak z przezornosci i dla siebie - nikt nie bedzie sie pode mnie podszywal :D). Uzywam obu nickow naprzemiennie. Wielu ze starego grona znajomych netowych zwykli wolac mnie "jw" ;). To all - zadna specjalna filozofia :D

#36
mój dziwny nick wziąłem od nazwy pewnego projektu muzycznego, otóż pewnego razu w gdańskim radiu Arnet był sobie taki dj który wieczorami puszczał bardzo fajne kawałki z serii trans, tam własnie usłyszałem kilka utworów gościa, który pod nazwą "Hallucinogen " stworzył płytę, która jak się okazało miała dość duży wpływ na późniejsze dokonania innych artystów tworzących podobne klimaty. Za sprawą tej płyty poznałem trochę inne klimaty muzyczne wraz z chilloutowymi i ambientowymi, które jak wiadomo dobrze wpływają na wyobraźnie i relax. gdy zacząłem krążyć po przestrezeni wirtualnej wszystkie nicki były zajęte, łącznie z Paweł 5985 z wszystkimi wczesniejszymi numerami :lol: , więc skróciłem Hallucinogen na Halun i tak zostało, a tak ogólnie to Paweł jestem :)

#37
moj nick wziąl sie z dyskoteki. kiedys bylem na baletach i pląsalem jak krol parkietow. nie uszlo to uwadze milych obojga plci i w pewnym momencie podszedl do mnie cieply ryszard i mowi: tanczysz jak dziakson...albo jak bono - dodal jego kolega romek.
spodobalo mi sie...siostrom ryska rowniez.
niestety rysiek dostal kosza,ale romek go pocieszyl.milo bylo.


uwielbiam kita twoje posty

#40
bono pisze:moj nick wziąl sie z dyskoteki. (...): tanczysz jak dziakson...albo jak bono - dodal jego kolega romek.
uwielbiam kita twoje posty
Hehe i wtedy poprosiłem rodziców, żeby mi dali na nazwisko "Bonecki" ;)
Rave pisze:a ja jestem Rave bo tak;d
Hej no tak nie wolno !! od uchylania się od odpowiedzi, są punkty ujemne i maleje ranga :P
cron