#2
było tego na tony nie tylko tutaj ale i innych forach, canon-board.pl cyberfoto etc itd itp.

A skoro już podjęłaś decyzję to nad czym się zastanawiać? Sądzę, że w tej klasie cenowej canon.

#3
Ja stałam przed wyborem : Canon 450D a Sony Alpha 300. Wybrałam Sony i uważam, że była to trafna decyzja.
Byłam już zdecydowana na Canona i nawet już jechałam do sklepu, ale sprzedawca zaproponował mi Alphe. Myślę, że ona wygrała ze względu na stabilizację w korpusie, bo obiektywy są tańsze.

#4
kinga05 pisze:Ja stałam przed wyborem : Canon 450D a Sony Alpha 300. Wybrałam Sony i uważam, że była to trafna decyzja.
Byłam już zdecydowana na Canona i nawet już jechałam do sklepu, ale sprzedawca zaproponował mi Alphe. Myślę, że ona wygrała ze względu na stabilizację w korpusie, bo obiektywy są tańsze.
Witaj w klubie :) Mialem dokladnie tak samo :) Chociaz bylem zawzietym Canonierem :)

#6
przeczytalam caly post kingi05 z podobnym problemem jak moj i chyba zdecyduje sie na sony... tylko teraz pojawia sie kolejny problem: A300 czy A350??

#7
Esme pisze:przeczytalam caly post kingi05 z podobnym problemem jak moj i chyba zdecyduje sie na sony... tylko teraz pojawia sie kolejny problem: A300 czy A350??
A300, 350 ma wiecej mpix ale tym samym zwieksza sie szum...

#9
no to czas teraz szukac A300 :) dzieki za podpowiedz :)

słyszałam jeszcze, że do canona najlepiej dokupic filtr AV czy coś takiego, do sony tez mozna dokupic taki filtr??

#10
AV ?? Chyba UV... to filtr ktory chroni obiektywy przed ewentualnymi rysami czy tym podobnymi psikusami... i nie ma nic wspolnego z marka aparatu...