Programy do fotografii.!

#1
Witaam wszystkich. Mam takie pytanie, jakich programów używacie do obróbki zdjęć? Pilnie potrzebny jakiś taki dobry. Ja używam 'Olympus Master 2' (dołączony do aparatu). Jednak potrzebuje czegos innego, lepszego. z góry wielkie dzieki. :)

#4
niestety nie każdego stać. Całkiem przyzwoity jest gimp.
Choć sądząc po tym, że używałeś/łaś do tej pory programu dołączonego do aparatu to psCS3, gimp etc. zabiją Cię raczej ilością możliwości

#6
Ja bym Ci poleciła PhotoFiltre (lub też PhotoScape) - jest prosty w obsłudze ;) Nie pamiętam, czy jest w języku polskim, ale można ściągnąć spolszczenie.

#11
kolec7 pisze: eMule i jazda :!: :lol:
chyba generalnie nie propagujemy takich akcji na forum :mrfire:
prędzej gdzieś poza :jump:

GIMP można ściągnąć za frajer zewsząd. Przeszedłem teraz na linuxa i czekam na ps pod niego ale do tego czasu gimp. Jak na razie nie narzekam

#12
W takim razie ściągne jeszcze GIMPa, i zobaczymy co lepsze. :)
A co do eMule (to nie jest program do obróbki zdjęć tak przy okazji. :D ) to miałam, ale przeżuciłam sie na Ares'a.

#13
Ej skąplikowany troche ten GIMP. I tam nie ma czegoś taikego jak ustawianie kontrastu itp. :)
chyba zostane przy poprzednim. ALe dzieki wszystkim. :wink:

#14
Agaga pisze:Ej skąplikowany troche ten GIMP. I tam nie ma czegoś taikego jak ustawianie kontrastu itp. :)
hahaha:D no to mnie rozbawiłaś:D chyba bym nie porównywał gimp-a do ps-a gdyby nie miał tak podstawowych funkcji.
Przede wszystkim odpal zdjęcie w GIMP-ie i w oknie zdjęcia Kolor->jasność i kontrast

Jest skomplikowany tak jak ps na początku
cron