#1
Witam. Przybyłam jako nowy, całkowicie 'zielony' w kwestii fotografii użytkownik. Piszę, ponieważ mam do wszystkich zainteresowanych Państwa pewną prośbę. Mianowicie, jakis czas temu miałam robioną 'koleżeńską sesję zdjęciową' używany był do niej aparat zwany bodajże lustrzanką btw. nie mam pojęcia co to za sprzęt, wyznacznikiem jest tylko ta nazwa ;-) Zdjęcia w moim mniemaniu wyszły nawet dobrze-jestem z nich zadowolona. Ale aby osiągnąć pełną miarę szczęścia chciałabym aby ktoś z Państwa ( oczywiście dobrowolnie ) zechciał 'przerobić' mi chociaż jedno, np. uważane za najlepsze z nich. Chodzi mi o sposób zwany photomanipulacją, choć wszelkie inne metody również będą mile widziane. Wiem, że moja prośba moze zabrzmieć trochę egoistycznie, powiecie Państwo, że sama powinnam się za to zabrać a nie wykorzystywać innych ale uwierzcie, proszę mi, że ja naprawdę się KOMPLETNIE na tym nie znam. Nie posiadam żadnego programu do obróbki zdjęć, prócz Irfan Viev...a sciągnięcie jakiegokolwiek photoshopa jest dla mnie niestety, niemałym problemem. Dlatego zwracam sie z uprzejmą prośbą o dobrowolą i nieodpłatną pomoc w tej kwestii. Mam tu na myśli osoby, które potrafią to robić, mają chęci i czas by się tym 'pobawić' oraz byłyby tak miłe nie wykorzystywać mych zdjęć w swoich celach. Wiem, być może zostanę zrównana z ziemią i źle odebrana ale proszę mi wierzyć byłabym naprawdę bardzo wdzięczna gdyby ktoś zechciał udzielić mi takiej pomocy/przysługi ;) Wszelkie informacje dotyczące moich 'wymogów' ( heh, jak to brzmi, chyba za bardzo się panoszę) będą udzielane poprzez te forum min. prywatne wiadomości ;) Dziękuję za uwagę i oczekuję odzewu, pozdrawiam wszystkich utalentowanych DeadlyDesire ;)
cron