fotomontaz - pilny problem

#1
hey, dawno nie odwiedzialem forum, ale teraz mam problem i licze na Wasza pomoc...
musze zrobic maly fotomontaz, dokladnie wchodzi o wklejenie twarzy do zdjecia grupowego, ale ciagle widac ze jest to wklejone... sa jakies filtry, albo narzedzia ktore mi ujednolica wszystko? najgorsze jest to ze potrzebuje to na JUŻ :roll:
pomoze ktos?

#2
niestety znajomości programu graficznego nie pobije najbardziej wymyślny filtr.
Porównaj dwie fotki. najpierw bez wycinania głowy z pierwszej, nastepnie metodą prób wyrównaj na nich cienie, światła, temperaturę barwową, nasycenie - idąc na kompromis..na jednej dodając na drugiej ujmując i odwrotnie aż uzyskasz zadowalający efekt.
Następnie zacznij od wycinania z naddatkiem po czym walcz aż do skutku...Ale wiele zależy od samego zdjęcia i podobieństwa wszystkich składowych jakie wymieniłem u góry i nadal efekt może nie wyjść zadowalający. Są granice , których przeskoczyć się nie da...z zadowalających efektem.

#3
done :)
nie wiem czy tak super, ale jakos wyszlo. dzieki za pomoc ,chociaz robilem je przed przeczytaniem Twojego posta ale w z grubsza podobnej kolejnosci :)
dzieki.