Cel: Stworzyć studio. Znajomość tematu: niewielka

#1
Witam!
Od kilku dni przeglądam fora, poradniki itp ale to na nic. Jak się kompletnie nie jest w temacie to ciężko nawet coś znaleźć...

Konkretnie problem jest taki: muszę/chcę stworzyć studio, według mnie, średniej lub małej wielkości. Pisząc "wielkość" mam na myśli nie tylko rozmiar pomieszczenia ale też stopień zaawansowania technicznego. Do czego to studio... hm... no do fotografowania wszystkiego co można focić w studiu średnich rozmiarów (stół do fot. bezcieniowej także w planach). Najlepiej byłoby dla mnie gdyby ktoś zechciał mi pomóc nie krótką odpowiedzią w tym temacie ale dużo bardziej szczegółowymi rozmowami najlepiej przez GG. Można by napisać: poszukuję aranżatora studia.
Wyniki współpracy chętnie opisze później na forum.

Na koniec, albo raczej na początek, pytanie:
7tys zł wygląda marnie przy tym co napisałem powyżej czy coś by z tej kwoty ciekawego można zorganizować ?? (nie licząc żadnych kosztów związanych z pomieszczeniem i aparatu )

Dodam, że temat foto studia analizuję od kilku dni więc na prawdę moja wiedza jest niewielka. Aha ! Nie potrzebuję też elementów takich jak programy do obróbki, komputerów czy jakichś innych bajerów do produkcji zdjęć.
Tylko: pstryk, mrugnęło i jest zdjęcie :-) Modelka zadowolona, fotograf zadowolony tylko inwestor będzie niezadowolony bo mały zarobek z tego może być ale to nie mój problem... ja tu tylko robię zdjęcia i nie ja wymyśliłem, żeby stworzyć to studio ale chciałbym żeby się udało!

pozdrawiam!
Arek :lol: