#8
to po h..j wymieniasz nic nie zyskujesz no możże tylko obracana głowicę bo zależy jaki to mopdel Cullmaan . Ja bym na twoim miejscu zrobił tak pomęczył bym sie z metzem i dozbierał forse aby kupićjuz coś oc ci zostanie na pare lat :) . Wiem że to może potrwaćale jak nie zarabiasz tym na życie to i tak cie gila :jump: .Ja tak zawszerobie i jesscze źle na tym nie wyszedłem :wink:

#9
Próbowałeś kiedyś założyć softbox na lampe która nie ma palnika wysunietego bo jest prostokątnym klockiem :?: :wink:
A co zyskuję, ano właśnie możliwość założenia softboxu bo nie cierpię światła z gołego palnika, mozliwość odbicia tegoż, tryb manualny i zasilanie paluchami a nie litowymi co nie jest najtańsze (do F50 też dorobiłem sobie Battery packa 8) ).
Straciłem na wytrzymałości O.K. ale jak zauważyłeś w innym temacie nie żyję z tego więc nie "zryram" tej lampy w rok a w końcu bede mógł bez stresu jej używać, bo teraz mam coraz większe obiekcje jak patrzę na efekty przywalenia tą lampą.

#10
Ale o ile pamiętam to culmmany majągłowicwe kulową i kształt palnika nie jest wysunięty .chyba że to te nowe badziewko co zaczeli produkować tam jest jaikśpalnik . A jak chcesz miekkie światło to kup sobie sunpaka chyba 126J palnik w kształcie Zarówy spaleniowej i reflektor w krztałcie miski :lol: . piękne miekke światło . Ja jak chcęmiękkie światło to palnik w górę i kartka albo palnik w ściane .A generalnie to nie używam lampy błyskowej bo jest Błę :x i zabija klimat 8)

#11
Totalnie się zgadzam : lampa zabija klimat.
Jednak zdarzają mi się sytuacje kiedy pozostaje mi tylko lampa jako oświetlenie główne (wtedy próbuje zmiekczać) i to jest powód dla którego myślę nad zmianą Tego metza nie mogę nawet podnieść.
I tak wszystko się odwleka ŁOŚ co wystawił lampę na aukcję 2 godziny przed końcem stwierdził że "będzie mi jeszcze potrzebna" i odwołał aukcję :greendead:
Więc kiedys zmienię ale jeszcze nie teraz...

#12
fotam pisze: I tak wszystko się odwleka ŁOŚ co wystawił lampę na aukcję 2 godziny przed końcem stwierdził że "będzie mi jeszcze potrzebna" i odwołał aukcję :greendead:
Więc kiedys zmienię ale jeszcze nie teraz...
Pewnie ten ŁOŚ sprzedał ja poza aukcja zeby nie placic prowizji dla allegro.
cron