Jaki notebook?

#1
Musze zmienic kompa, ale tylko la' ptok wchodzi w gre. Czy ktos ma jakies doswiadczenie co tam teraz jest na rynku ? Chodzi oczywiscie o to zeby bylo dobre odwzorowanie kolorow. A moze jakis monitor do zwyklego la' ptoka ?
Prosze o opinie.

#2
ja moze 2 tygodnie zakupilem laptopa, sony Vaio NW-Series, monitor narazie se chwale, laptop tez zarabisty, ogolnie dalem za niego £550, naprawde warto.

#5
co uzytkownik to inna opinia.
Zalezy do czego ten lapek :)
Do cyfrowej ciemni ??
Toz to wydac trzeba minimu 5k pln.
HP ProBook z matryca 1440 lub 1900.
Poza tym laptop to tylko do podgladu zdjecia ew. do skorykowania czegos w kadrze itp.
Ale nie do obrobki !!!
Jaki sens ma kupowanie 17" laptopa ???
Ja osobiscie jakbym mial zmieniac, to kupilbym jakies VOSTRO Z Della za 2,5 kpln (dobra matryca dobra jakosc procka na i5).
a za kolejne 3,5-5 to kupil bym mini PC z i7 w srodku i monitorem.

Za 3k pln nie kupisz dobrego laptopa, a jak chcesz wydac np. wiecej na laptopa ok 5 czy 7 tysi to juz lepiej pomysliec o moim rozwiazaniu.

#6
Mam podobny problem z lapkiem. Polecali mi Sony VAIO F12M1E albo MacBook Pro (Joe McNally używa takiego wiec pewnie dobry, choć ponoć ciężko jest przesiąść się na jego oprogramowanie) ale też i jakiegoś Della...

#7
ale napisz do czego ci ten laptop ???
Bo tak naprawde to co tu gadamy to wrozenie z fusow.

Jak do przedgladania stykowek itp to zwykly za 2k pln styknie.
Ale jak juz do obrobki to inna bajka. a jeszcze jakiegos BR trzeba czasem obejrzec to juz co innego....
:)
Ja skonfigurwalem sobie dwa laptopy.
Jeden Dell wyszedl mi 14 tysiecy.
i HP. Wszyszedl mi 8 tysiecy :) Wiec jak potrzebujesz rady to napisz do jakiej kasy, do czego itp...pomoge.
cron