sklep we wroclawiu?

#1
czy moze wie ktos z was, gdzie mozna we wroclawiu kupic takie rzeczy jak elementy oswietlenia, np parasolki? moze ma ktos ewentualnie jedna na zbyciu wraz z uchwytem do statywu z lampa dedykowana? potrzebuje pilnie bardzo.

#2
sklep masz na ulicy odrzańskiej (niewielki szyld no1. foto- coś tam, wchodzisz do labu dalej znajdziesz) , niedaleko rynku, Można tam dostać elementy oświetlenia, ale czy parasolki będą mieli na stanie tego nie potrafię powiedzieć. Jak nie to zobacz sobie na funsports.pl mają na bank i co ważne szybka wysyłka.
Choć sklep na odrzańskiej jest dość dobrze zaopatrzony to nie polecam go szczególnie, a to ze względu na obsługę, która wychowana w okresie PRL, olewa Cię z góry na dół i traktuje Cię jak zło konieczne.


pozdrawiam

#3
manager, ja byłam tam nie raz i ani razu nie spotkałam się z prl-owskim zachowaniem obsługi. Klienci też mogą potraktować ten sklep jako zło konieczne, bo rzadko gdzie dostaje się teraz choćby filtry do B&W.
Sklep dokładnie znajduje się na Odrzańskiej za Jatkami.

#6
Odrzańska jak dla mnie jest OK.
Nie narzekajcie aż tak bardzo.
Z cenami jest różnie ale zdarzają się i okazje.
Dla miłośników średniego formatu: można tam kupić "z demobilu" różne wynalazki do Mammamii, Hasa lub Pentaka.
Co do obsługi to IMHO goście znają się na rzeczy i z przypadku tam nie siedzą choć czasami mają specyficzne podejście - mi akurat ono nie przeszkadza. Można się sprzętem pobawić, przetestować, pooglądać do woli, itp. itd.