Album "Kazimierz 2004"

#1
Album "Kazimierz 2004" uwazam za popełniony :)

w sam raz na 2 lecie działalności naszego zacnego forum które pono dziś obchodzimy :)

reasumując:

... proszę sciągać - (zapisz element docelowy/save as -kole 12MB) podobno warto :)

... prosze oglądać w dedykowanej rozdzielczosci czyli skali 100% (nie mniej - nie wiecej)

... prosze komentowac, najlepiej tu na forum, zgłaszac wszelkie błędy, usterki, literówki etc. (robione no nocach, więc dalekie od doskonałości)

a jesli nie znajdziecie błędów lub znalezione błedy nie zdyswalifikują wg. was tego albumu mozna słać dalej, wymieniac się linkami etc.

co jeszcze?

... oczywiście dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, wkład merytoryczny, komentarze :P (zainteresowani wiedzą o czym mówię), Emo, dzieki za wstep :)

ps. jesli ktoś nie zdążył nadesłac prac w terminie (bono, L-ka :) a chce dołączyć do grona wybranców losu :) - no problem! czekam na zdjęcia, dokładam, podmieniam i gotowe :)

a jeszcze link :)

http://www.foto.fotoarts.pl/kazimierz_2004.pdf [ format PDF ]

http://www.foto.fotoarts.pl/kazimierz_2004.zip [ spakowany PDF zipem ]

#5
pytanie do ELKI i BONO

dacie jeszcze swoje foty?

pytanie do MONIQ

mozesz miec lepszej jakosci skany?

gdyby tak, wzialbym i wydrukowal sobie w djafie i zrobil album ladny.

#8
Rev, ode mnie wielkie dzięki za stworzenie tegoż albumu!!!
Poza tym, chwała Ci za pomoc przy zdjęciach, komentarze itepe...


:kiss:

...

#9
Świetna idea. Bardzo dobre wykoanie. Zaluje jedynie ze mnie tam nie ma :( Ale mysle ze beda sie pojawiac kolejne numery tak wiec nadrobie to kiedys. Jeszcze raz: chwała forumowiczom dzieki ktorym taki albumik powstał. :)

#10
Hicks, Rev! Bardzo fajnie zdjęcia! Wreszcie mogłem je zobaczyć i przekonać się że nie spędziliście całego dnia pijąc kawę, tak jak myślałem :wink:

U Ciebie Hicks najbardziej do gustu przypadły mi spadające liście i domek widziany zza płota! Pierwsze papryki też są ok, to po prostu ładna widokówka.

Rev: kurcze...no super te zdjęcia! Sprzedawca z kapeluszem wygląda jak Vito Corleone z Ojca chrzestnego! Bardzo mi się to zdjęcie podoba! Jeszcze jedno świetne to to, które wygląda jak reporterka z Jugosławii (facet w tym charakterystycznym garniaku i dzieci z bronią). Potem są jeszcze jebłuszka między patykami - bardzo przyjemna tonacja...no i seria krzyży! Poza tym jakościowo jest super. Ja strasznie żałuję że nie byłem w stanie wysłać lepszych skanów! No, ale studencki budżet nie pozwolił :(

Fotki Moniq i Marcina już komentowałem. Dodam tylko że u Moniq najbardziej podoba mi się leśna droga i bardzo fajne kamienie w wodzie!

Zapraszam też resztę forumowiczów do komentowania! To że jest to swego rodzaju album nie świadczy o tym że nie chcę (chcemy?) poznać Waszej opinii!

#11
Dzieki Macko ....... z tymi lisciami to trzeba podziekowac rowniez Rev'owi bo zdjecie bylo popelnione wspolnymi silami .... ja cyknolem fote a Rev mi liscie rzucal.

Pozdrawiam

#13
jest koncepcja...

myslicie ze jestesmy w stanie wybrac 12 poziomych najebetterniejszych zdjęc z tych wszystkich zamieszconych w albumie?

jesli tak to poprosze o wasze typy...

ps. zwolennikom teorii spiskowych, powiem od razu: ze tak , owszem, chodzi o kalendarz...

#14
No proszę, kalendarz! :D Ale jak Ty to chcesz wydrukować? Trza do tego mieć drukarkę jaką przyzwoitą, papier i w ogóle...chyba że chodzi Ci bardziej o takie amatorskie wydanie :)

Jestem pewien że da się wybrać te 12 perełek. Myślę że najlepiej nadadzą się widoczki. Moje typy to z pewnością:

Moniq: zdjęcie nr 10 (ogrodzenie, droga i las) i 17 (kamienie w Wiśle)
Marcin: nr 4 (schodki i wieża. Najbardziej wiąże mi się chyba z Kazkiem)
Hicks: fotki 9 (alejka) i 11 (stodoła)
Rev: zdjęcie 6 (widok na Wisłę), 13 (jabłka drugiej świeżości), 14 (listek też się nada).

Nie ma jeszcze prac Bono i Eli więc na pewno coś jeszcze dodamy.

#15
dostane dobre skany (ew. negatywy to sam skanne i wlicze w koszta) to nie bedzie problemu, w dobie cyfry takie publikacje drukuje sie w dowolym nakładzie własciwie na poczekaniu :)

#16
Maćko pisze: Liście rzucałem sam :lol:

No wiesz co! Czuję się zignorowana!
:evil:


Nie dość że zaproponowałam ta koncepcję z liśćmi, to jeszcze wyszukałam najbardziej kolorowe, nazbierałam, wyćwiczyłam rzuty, tak sie starałam... a Ty i tak fote spaprałeś :lol:


A co do kalendarza...
Pomyśle nad moimi propozycjami, a jeśli jakieś moje zdjęcia się nadadzą, to obiecuję dostarczyć przyzwoite skany a nie te zozole zrobione na szybko :?


Pozdrawiam :D

#17
yyy...Moniq...będę jednak bronć mojego honoru. Z tego co pamiętam rzucałem sam bo powiedziałaś że nie wiesz jak mi pasuje i jak to będzie wyglądać. Co do koncepcji też będę polemizować. Żeby nie było że ja tu jakieś plagiaty robię. Począwszy od kadru na liściach skończywszy czuję się pełnoprawnym autorem. Gdybyś wpadła na taki pomysł przede mną na pewno nie robił bym tej fotki tylko zostawił ją Tobie żeby nie podkradać Ci koncepcji.

Zgadzam się jedynie co do wynajdywania najładniejszych liści. Rzeczywiście to byłaś Ty, znalazłaś najbardziej kolorowe i za to Ci dziękuję! :)

Czemu myślisz że spaprałem to zdjęcie?

#18
A co Ty nagle taki poważny się zrobiłeś? Martwię się o Ciebię... mam nadzieję że Ci minie!
Przecież żartowałam!


Wydawało mi sę że jednak Ci rzuciłam te liście.. no ale nie ważne.

:oops:
cron