Interaktywny Kurs PS CS2

#1
Witam

Wszystkich zainteresowanych kursem PS-a CS-a, zawartego na 3 plytach DVD, prosze o kontakt.

Jest to kurs w postaci video, z widoczkiem na pulpit, gosc krok po kroku tlumaczy co robi jak robi i co to powoduje.

Dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych mysle ze bedzie niezlym uzupelnieniem wiedzy, a zaawansowani znajda rowniez cos dla siebie.

Pozdrawiam.

#6
Ja bym tez sie pisal. Co prawda mam troche kursow ale zadnego porzadnego... A ze jestem wzrokowcem, kursy takie o wiele bardziej mi sluza niz czytanie kolejnej 20000000 stronowej biblii:_)

#15
NIRRI.PL pisze:też bym się pisał
a może lepiej wystawić torrenta z tymi płytkami

Jeśli chodzi o Total Training for Adobe Photoshop CS2 to jest on już na rapidshare.de

#18
oo widzisz Calvius...no to ciagnijcie :)
Szczerze to za wipita flaszke z kumplem go dostalem i za to samo go oferuje, mozemy wypic wspolnie.
A co do archium to powodzenia (2 tyg sciagania), jak ktos oczywiscie go nie sciagnie z serwa wczesniej.

obecnie jestem w katowicach.
W rzeszowie, krakowie ok piatku, wszystkich chetnych posiadajacych plytki lub inne cuda archiwizujace zapraszam na maila,(krakow ok 2 h w piatek w godzinach popoludniowych) jak komus sie nie chce sciagac. rzeszow caly weekend i przyszly tydzien.

szczerze to polecam to DVD, fajnie sie oglada :)

#20
to zapraszam z płytkami do łodzi, jeno daj znać kilka dni wcześniej, jak coś, to się wszystko załatwi. flacha taka będzie, że jedyną możliwością uzasadnienia własnej trzeźwości będzie twierdzenie, że nie jesteś naprawdę pijany jeśli jesteś w stanie leżeć na podłodze bez trzymania :P
cron