Szacunkowy kosz wydruków.

#1
Witam. Czy ktoś może wyliczał domowym sposobem jaki jest koszt +/- fotowyfruku. Format A4, A3, A3+. Papier Epsona np. premium semigloss, oczywiście na orginalnych tuszach. Dodam jeszcze, jeżeli ma to znaczenie, model drukarki Epson stylus 2400. Czy na matowy papier więcej jest zurzywanego tuszu ? pozdrawiam

#2
...ja kiedys liczyłem całezdarzenie dla lexmarka i wyszło 1,5x drozej niz na laserze kolor w opcji foto ( xerox docu laser 12) .

Proponuje zebys przeszedl sie po punktach z cyfrowymi maszynami drukującymi . Jakosc dla xeroxa naprawde ok ja robilem ostatnio powiekszenia A3 na kartonie foto 180g i powiem ci ze jest naprawde ok

Pozdr
rastuch

#3
Chciałbym wydrukować trochę zdjęć dla ludzi i nie wiem ile za wydruk miałbym liczyć. Od formatu 10X15 do A3+. Jeżeli ktoś drukuje już od dawna i się bawił w takie wyliczenia to proszę o kontakt. Ja dopiero co zakupiłem drukarkę wiec nie jestem w stanie oszacować tego.
pozdrawiam

#5
No dzieki, ale jeżeli on zajmuje się tym profesjonalnie to nie kozysta z kartridzy a z zewnętrznego zasilania zapewne, a to jest największy koszt.
pozdrawiam

#6
kazdy jakos zaczynał, on pewnie tez :)

nie znam nikogo kto z własnej i nieprzymuszonej woli drukuje małe zdjecia, skoro 2x taniej mozna je naswietlic w labie...

pozdrawiam

#7
Dla mnie sprawa zaczyna kalkulowac sie przy formacie 20x30 ponizej nie ma szans i to n ie cenowo ani czasowo a po prostu technicznie dostaje to czego chce i nie musze sie uzerac z idota w labie ktory wie lepiej jak ma wygladac moje zdjecie ..Choc druykowalem po 100 150 sztuk na imprezach dla uczstnikow jako pamitkowe wiecie tak grup z podpisem blebleble 13x18 wychodizlo oklo 10-15 % drozej niz alba alle nie o to w tym chodzilo foty byly drukniete na samej imprezie aja nie musialem gonic fury po 40 kilsow w jedna strone aby odebrac foty no i ten efekt na kozysc organizatora gdzie nikt sie nie spodziewa bo ja jestem cvaly czas na miejscu .:) epson jest dosc szybki i daje rade :)
cron