Kodak - problem ze zmianą domyślnej numeracji zdjęć

#1
Witam!

Kupiłem kiedyś Kodaka DX4530, który niedawno mi się zepsuł, wobec czego kupiłem kolejnego Kodaka M1033. Zdjęcia fabrycznie numerowane są w Kodaku według klucza 100_numer zdjęcia (5 cyfrowy). W związku z tym, że nowy aparat numeruje zdjęcia dokładnie tak samo jak stary, obawiam się bałaganu w zdjęciach oraz możliwości napisania zdjęć wcześniejszych. Chciałbym móc zmienić klucz numerowania na 200_numer zdjęcia, co rozwiązałoby mój problem. Czy ktoś wie jak to zrobić? W serwisie Kodaka powiedzieli mi, że jest to niemożliwe, lecz nie za bardzo im wierzę bo gość z serwisu był jakiś taki mało przekonujacy przez telefon. Zmiana klucza w oprogramowaniu EasyShare nie wchodzi w grę, bo nie spełnia to moich oczekiwań: numerowanie zaczyna się od nowa dla każdej galerii co powoduje jeszcze większy bałagan (przykładowo galeria1: 200_00001, 200_00002, galeria2: 200_00001, itd, itp). bardzo prosze o pomoc, gdyż obawiam się, że szlag mnie zaraz trafi :(. Kiedyś znalazłem chatroom z serwisem Kodaka w USA, ale teraz nie potrafię tego odszukać :(. Czy ktoś może mi pomóc?

Pozdrawiam i dziękuję za ewentualną pomoc
Mariusz