Owoce..Pokręwoce

#1
Fotografie robilem Canonem 350D.. wszystklie elementy poza 2 byly autentycznie doczepiane do owocow, Staralem sie jak najmniej montowac w Photoshopie (hehehe dzieki Kolec7! za te upominanie o uzywaniu Photoshopa) , wiec posluzyl mi tylko do kadrowania, ramek, lekkiego Unsharp oraz do dodania blusku w jabklach czy podmalowania wtyczek.. to co udawalo mi sie na rozne sposoby dodawac, kwrecac doklejac, robilem zanim pstrykalem fotki.. Obiektyw to glownie 50mm Canona..

1. SZNUROWANY BANAN
..
Obrazek


2. ZNIEWOLONE WINOGRONA
..
Obrazek

..
3. BLYSKAWICZNE POMARANCZE
..
Obrazek


4. ELEKTRYCZNE JABLUSZKA
..
Obrazek


5. ELEKTRYCZNE JABLUSZKA (wersja 2 - bo sa nie wiem czy lesza wiazka czy tylko delikatne rozladowania)
..
Obrazek



7. Żaruszka
..
Obrazek


8. WTYKOWE SLIWUNIE
..
Obrazek


9. ZAKRECONE KOKOSY (smak raju dobrze zabezpieczony)
..

Obrazek


10. "WYCZESANE KIWI"
..
Obrazek


11. TRUSPINACZ
..
Dolaczam jeszcze Truspinacz........takie dzisiejsze foto... a truskawki nie byly slodkie.. szkoda.. do czerwca trzeba czekac...

truSpinacz
..
Obrazek


Dzieki
Pozdr
Jarek
[/img]
Ostatnio zmieniony ndz kwie 02, 2006 6:41 pm przez Jarek Blaminsky, łącznie zmieniany 1 raz.

#16
Nieee noe przez Ciebie się do pracy spóznię! Nie mogę się oderwać. Nawet jesli mieszałeś więcej niż trochę w PS to moim zdaniem widać, ze tylko po to by przekazać to co i tak już w głowie miałeś. Więc uzyłeś go tylko jako narzędzia. No bomba! Zazdroszczę wizji choć same zdjęcia też są rewelacyjne jesli chodzi o jakosc. Pozdro.

#17
Liste owocow powiekszam dzisiaj o...


SŁODKIE GRANACIKI
..
Obrazek


rzeczywiscie slodkie to byly tylko jakie drogie... ech kosztowne te foto... jeszcz mam mango w lodowce i ananasa.. no i melona.. pomalu pomalu cos wrzuce

Pozdr
Jarek

#19
:D
nie chcę Cię martwić, Jarku, ale tych owoców tropikalnych jest jak psów. Kiedyś miałem praktyczny wykład na ten temat, ale nic już nie pamiętam, za dużo było tego towaru. Ale mam wciąż namiary na tą przewodniczkę, i mogę parę dodatkowych potencjalnych obiektów (po nazwach :) ) Ci zasugerować.

#20
Wiem wiem ze jest mnogo... tylko u nas jakos na razie nie ma... ani porzeczek nie ma.. ani sliwek ani wisienek... acha... cos mi sie przypomnialo... mam jeszcze


NADZIANY GROSZEK... to juz warzywko ale co tam..


..
"NADZIANY GROSZEK"

Obrazek


:)

Jar