Drapacz chmur

#1
W krainie deszczowców pojawiło się ostatnio słońce. Zrazu skorzystałem i obskoczyłem kilka okolicznych górek. Wszystkie - nawet te najbardziej karłowate mają nazwy. Mniejsza o angielski minimalizm. Ustrzeliłem kilka drzew i widoczków. Oto na dobry początek "drapacz chmur".
Załączniki
drapacz.jpg
drapacz.jpg (84.9 KiB) Przejrzano 11375 razy

#4
bresch pisze:Zdjęcie z nazwą świetnie współgrają:)
To pewne:)
Ciekawy motyw:)
Wiem Bresch, nie ma w tym dzieła przypadku.
Kombinowałem na miejscu jakby zrobić to szerszym kątem, ale po lewej miałem już krzaczory oraz robiłem to pod górkę bo to wyschłe drzewo nie znajdowało się na jej szczycie, więc inny kąt rozjeżdżał mi perspektywę w sposób, który mi nie pasował nijak.

#8
tak nie wiele środków...a obraz jest zrozumiały. Wyczekałeś na koronę w chmurach, bardzo dobry pomysł.

A może skadruj to w kwadracik?
po co ciąć tak dobry obraz? Przytnij u siebie na kompie i zobaczysz, czy Twoja rada ma sens.

#11
Incuba pisze:
A może skadruj to w kwadracik?
po co ciąć tak dobry obraz? Przytnij u siebie na kompie i zobaczysz, czy Twoja rada ma sens.
Próbowałem:) ale z tej się nie da wyciąć kwadratu:)
Ale nie wiem czy to oryginał Fotki jaką wykonał.
Wydawało mi się że motyw byłby bardziej wykazany w tym:)
Tak tylko poddałem myśl:)

#14
bresch pisze:Próbowałem:) ale z tej się nie da wyciąć kwadratu:)
Ale nie wiem czy to oryginał Fotki jaką wykonał.
w takim razie nie rozumiem czemu służyć ma Twoja rada...skoro nie da się wykadrować w kwadrat. Proponujesz zmianę kadru na podstawie obrazu jaki widzisz bez gdybania czy fotka, którą prezentuje PP to 100% kadru czy też nie.

bresch pisze:Tak tylko poddałem myśl:)
10 razy pomyśl...i później napisz o ile warto...a nie odwrotnie.