#4
To maszyny do pracy ciągłej, nie mogą mieć przestojów,
a chemię trzeba regularnie sprawdzać i zużywać.

Jak chcesz się amatorsko bawić w jakikolwiek kolorowy proces,
to zainwestuj w processor, będziesz miał od razu maszynę do odbitek
i pewność, że zawsze masz świeżą chemię, bo ją wlasnie nalałeś.

#5
nie znam się na tym zupełnie , ale szukam czegoś do E6 do domku za niewielkie pieniądze , może coś takowego istnieje ? Popełniam raczej pare rolek na miesiącu

#6
maco pisze:To maszyny do pracy ciągłej, nie mogą mieć przestojów,
a chemię trzeba regularnie sprawdzać i zużywać.

Jak chcesz się amatorsko bawić w jakikolwiek kolorowy proces,
to zainwestuj w processor, będziesz miał od razu maszynę do odbitek
i pewność, że zawsze masz świeżą chemię, bo ją wlasnie nalałeś.
jak i procesor ?? a powedz ty mi kolego mily :) pracowales kiedys tkaiem procesorem np jobo z bębnem do papierów ?/ to po prostu porżka ..:( mam do dizisiaj taki ........ szybko kupiłe m maszyne przeciagowa dursta .... 20cmm szerokosci ..

A c odo przzestojów oczywiscie moga byc tylko za kazdym rzem musisz zlewac chcemie i porzechowywac w szczelnie zamknietyh czarnych butelkach albo pojemnikach z jak najmniejszym dostepem powietrza i czas przechowywania nie mize byc nap 1 rok ....

#7
taK nap[rawde to do lilmow processoer jobo CPE 2 lub CPE 2 + z liftem a do zdjce maszyna przeciagaowa durst lub thermaphot 200 c ...... mala pojemnosc tankow w przeciagowce do papieru okolo 2 litry w jobo to jak chcesz od 280 do 600 ml na raz zalezy ile fimow wywolujesz ...

#9
Dzięki Emo , muszę coś wykombinować bo czekam na slajdy z labu ponad dwa tygodnie , u mnie w mieścinie nie wołają w E6 . A najbliżej Bielsko albo Kraków w każdą stronę koło 100 kilometrów

#10
poszukaj jobo CPE 2 + zfiltem albo bez to nie wielkie kwoty i mozesz wysolywac slajdy pamietaj jednak aby wrecz obsesyjnie przestrzegac czystosci i temperattury procesu .....bo .......... :mrfire:
cron