Krajobrazow kilka

#1
Jak napisalem wczesniej - raczkuje w tym temacie, ciagle sie ucze, na razie probuje roznych rzeczy. Mam nadzieje ze na plenerze w okolicach zamku Czocha uda mi sie co porobic. Na razie wstawiam kilka z okolic Krakowa -Mydlnikow

2.
Obrazek


pozd. Jarek
Ostatnio zmieniony wt maja 20, 2008 8:11 pm przez Jarek Blaminsky, łącznie zmieniany 1 raz.

#8
Jesteś jedną z osób, której jak otwieram posty ze zdjęciami, to łapię się za głowę i mówię "niech go szlag, niech go..." :D. Dwójka faktycznie przemawia, piąteczka jak bajki. Takie zapytanie mam: jakich filtrów użyłeś do zrobienia 2 i 5?

#13
Podobnie jak przy koncertówkach brakuje Ci zdecydowania, które wybrać za najlepsze.
Oczywiście wszystkie są OK, ale wybierz jedno albo dwa i pokaż je w osobnych wątkach.
W powyższym przypadku wystarczyłaby tylko dwójka, bo znacząco wybija się zpośród pozostałych. Wyróżnia się miękkością, plastyką, dopracowaniem......
Pozdrawiam. :-)

#14
jako ze wszyscy zgodni sa ze zdecydowanie dwojka z calego zestawu jest tą najlepsza - pozostawilem tylko te foto.. Kolec7.. jak pamietasz na poczatku pokazywalem 10000 fotek z koncertow a potem stopniowo nauczylem sie zseleckji. Wierze , ze i z czasem tutaj bedzie podobnie:)
cron