#2
heh, Cyklop ma jedno oczko bardziej :lol:

świetna koncepcja, jednak jedna drobna uwaga - wycentrowałbym precyzyjniej położenie pierścionka, bo tak coś mnie lekko razi ...

#6
bresch pisze:A mnie ten pierścionek troszkę przeszkadza, wolałbym chyba bez niego:)
Pozdrawiam.
chyba trochę przekazu nie rozumiesz:P

Dla mnie mega pomysł, mega wykonanie i w ogóle wszystko mega. Bardzo mi się podoba ta "sterylność" zdjęcia.

Czemu to jest jeszcze w szkółce??

#7
Pomysł mi się podoba , zdjęcie zresztą też, choć jeśli tworzymy już tu listę życzeń to ja też chciał bym zobaczyć to zdjęcie z bardziej schowanym za dłonią kciukiem, teraz dłoń jest szeroka i optycznie poszerza całą twarz dodatkowo wprowadzając pewien niepokój.
PS Swoją drogą ciekaw jestem jak duża część kobiety patrzy na świat przez pryzmat świecidełek

#9
Mega!
Fajnie kciuk ulozony - i jest ucho.

Maly detal - barwa oka jest jak dla mnie nienaturalna. Nie spotkalem sie z takim kolorem i to jedyna rzecz, ktora mi przeszkadza... po dluzszej chwili.

#11
forgetful pisze:PS Swoją drogą ciekaw jestem jak duża część kobiety patrzy na świat przez pryzmat świecidełek
jesli kierujesz pytanie do określonej (lub zaślepionej) grupy kobiet to zapewne wówczas 100%,
osobiście nie noszę świecideł, bo przeszkadzają w graniu :D

Qbuś super strzał, w końcu nie mam przyczyn, by marudzić ;)

#16
oczko wg mnie jest ewidentnie sztucznie podkolorowane, widzę ślady po zaznaczeniu i ekhhem kolor ;)
nie mówie że to złe, akurat bardzo mi się to podoba! akurat stwierdzam fakt i nic więcej :D
jak już napisałem pare postów wyżej zdjęcie bomba ! gratz! :wink:

#18
Jakub23 pisze:no coś ty, mkania, to takie soczewki kontaktowe są, nic tu nie kolorowane... :wink:
jeżeli tak to :oops: :oops: :oops:
przepraszam szanownych znawców z bacanskim na czele :oops:

#19
Jakub23 pisze:no coś ty, mkania, to takie soczewki kontaktowe są, nic tu nie kolorowane... :wink:
Masz bardzo dobre oko:P
bacanski pisze:bresch i mkania...

czasem chcialbym nie widziec co piszecie...
:D
Ostatnio zmieniony czw wrz 25, 2008 11:08 pm przez st4t1c, łącznie zmieniany 1 raz.
cron