#5
muchomorek pisze:Kreska to slad po samolocie, co wy nie widzicie ? Laughing
samolotu nie widze, za to kreche widze :P bez samolotu to nie widzi mi się ona tam ;]

#7
dobre, podoba mi się, ma klimat
słońce daje po oczach, ale od czego jest słońce?..:), jak dla mnie estetyka twoich zdjęć jest bez zarzutu, pewno ktoś coś znajdzie ale to tylko dobrze wpłynie na twoją dalszą prace

#8
Mi sie ta klatka podoba mimo razacego slonca. Pewnie nie tak latwo zrobic tak ladnie naswietlone zdjecie pod (ostre) slonce a sam kadr przemawia do mnie plus swietna szarosc.

Pozdrawiam.

#10
muchomorek pisze:Zaraz Incuba mnie dojedzie za znieksztalcenia
już nie mów, że tak mocno zniekształcony jestem na zniekształcenia;D

podoba mi się Twoja praca. Nareszcie nie ma matowej karoserii. Jak ładnie oświetlony doświetlony spojler :]

#11
swietne, b. fajne
slonce (odwracanie uwagi) moznaby zalatwic inna kompozycja teraz jest w mocnym punkcie
moze gdyby focic odrobine pod innym katem to udaloby sie zepchnac je w prawa strone kadru

#13
Słońce rzeczywiście daje po oczach:)
Ta krecha dopiero po wpatrzeniu sie uświadamia
że to po samolocie w pierwszym momencie jest się pewnym
jak by ktoś nożem przeciął do zdjecie:) Albo... hmmm... koci pazur?:D :twisted: :twisted:
Mnie się podoba:) :mrgreen:

#14
Stare zdjęcie ale powiem WOW..
Jest doskonałe w kazdym calu. Słońce nie przeszkadza wręcz dodaje tutaj klimatu, połączenie mocno rozmytej gleby na pierwszym planie w wyraźnie widocznym tłem - ekstraklasa. I piszę to nie będąc fanem tego typu aut :D
cron