#2
Emo zdjęcie rewelacyjne :)

ps. tak może tutaj napiszę na wczesniejszy temat......bono masz rację jeśli ktoś spośród setek zdjeć rozpozna własnie Twoje to tylko można powiedzieć wow ...Emo nie wiem czy pamietasz foty kolesia którego pokazałam Ci jakiś czas temu ( dałam Ci linczek pamiętasz? ) była galeria setek ludzi ale jego zdjęcia poznawałam od razu ma swój styl który rzuca się w oczy.....i to jest chyba to :) wow
pozdrawiam

#4
świetne zdjęcie ale emo - gdzie ty się włóczysz ??? i jakim cudem ten człowiek zgodził się na zdjęcie .... na mnie zawsze tacy burczą i się zasłaniają :evil:

#6
Tak Rave masz racje z Secem ........ Zanim nacisniesz spust zaprzyjaźnij sie z ludźmi dowiedzsie czegoś o nich słuchaj i i nic nie mów . Jak ci zaufaja bedziesz mógł fotografować , staniesz sie "przezroczysty".....

#7
Cóż, ze mnie to raczej esteta niż badacz losów ludzkich. Nie przemawia do mnie to wysypisko wcale już nie mówiąc o zachwycie. Nie wiem jak szlachetnym człowiekiem ten gościu by nie był to nie upiększa on ani trochę tego obrazu. Raczej traktuję to jako smutną dokumentację z tego nie ciekawego miejsca. Może jestem inny ale ja omijam takich ludzi i miejsca szerokim łukiem – nie widzę w nich nic pięknego.

pozdrawiam

#8
a ja wręcz przeciwniw . Uwielbiam fotografowac ludzi w ich codziennym życiu i naturalnym otozceniu. Nie lubie zdjec pozowanych> Uwielbiam naturalnosc to e niej jest piękno a to zdjęcie przez to ze jest w nim troszke smutku jest bardzo fajne

#10
Witam :)
Rafale dobrze że każdy ma inne gusta inaczej było by bardzo nudno :)
dobrze że twoje zdanie rózni się od pozostałych dzięki temu mamy temat do dyskusji..ale wracam już do sedna sprawy

wiesz to zdjęcie Emo <według mnie oczywiście> jest naprawdę dobre nie jest one piękne ..chodzi mi o to że nie pokazuje pięknego miejsca ale naszą szarą rzeczewistość a do tego bardzo smutną. Sama nie robię tego typu zdjeć ponieważ ta szara rzeczewistość za bardzo mnie przytłacza na codzień więc nie chcę jej utrwalać ale cenię ludzi którzy to robią
pozdrawiam

#11
miejsce ladne i nie ladne, czlowiek interesujacy i nie. mozna sie spierac, to rzecz gustu. nie kazda fotografia musi trafiac w upodobania estetyczne, lub tematyczne ogladającego. osobiscie nie jestem fanem dramatow ludzkich i miejsc szczegolnych. mam tego dosyc na codzien i w fotografii staram sie uciekac od tego jak najdalej. emo z racji wykonywanej pracy w tym siedzi i doskonale sobie z tematem radzi. ale chcialem zwrocic uwage na to jak solidnie ta fotografia zostala zrobiona. mamy trzy plany zdjeciowe, dobra perspektywe, czlowiek w trzecim planie odwrocony w przeciwna strone do siedzacego swietnie zamyka kadr w glebi. ukosne linie instalacji dodaja dynamiki w tym statycznym kadrze, przyciemnione niebo dodaje pewnej ponurej plastyki. dobrze dobrana optyka powoduje wlasciwe oddanie przestrzeni i ciekawie rysuje perspektywe. zauwazcie, ze mimo wysypiska kadr jest czysty i nie ma w nim balaganu czy chaosu. widzimy dokladnie to co chcemy.od strony technicznej nie ma pytan. tak powinno to wygladać, standard. w dobrej fotografii nie myslimy o technice ona jest, to niezbedny warunek istnienia dobrej foty. nie ma dyskusji. oczywiscie R8 tu mocno pewnie sprawe akcentuje. szkoda, ze w necie tak nie wiele mozna zobaczyc.ogolnie kawal dobrej roboty, az milo ogladac takie zdjecia, kiedy szkolne bledy nie wala po oczach. cieszy fakt myslenia autora podczas fotografowania. :wink: :ok:

#12
Bono zawstydzasz mnie :? .:-) Jednak bardzo sie ciesze ze widziszi potrafisz nazwać to wszystko co ja zatrzymuje właściwie intuicynie i jest dla mnie normalne . Ciesze sie ze ktoś szobaczył w tym dobrą fotografie . Rzeczywiście jest to tylko ciem barytowej odbitki tam widać tą "trójwymiarowść "..... tu zdjecie jest płaskie:-)

#13
nie ma intuicyjnosci.powiedz malpie by zrobila podobne zdjecie.albo ma sie predyspozycje i wykorzystuje je sie nawet podswiadomie, albo nie. :) pisze prawde i nie po to by slodzic, a moj stosunek do ogladania zdjec w necie znasz... .

#16
Ano jest... i dobrze, że jest. :)
To było jedno z pierwszych zdjęć jakie zobaczyłem na tym forum i zapadło mi w pamięć do dziś. Poza doskonałą techniką, którą opisał bono podoba mi się to, że pokazuje kawałek świata który jest przecież tak blisko obok nas a pozostaje przez większość niezauważony jakby za niewidzialną zasłoną. I człowieka, który poza tym że jest ubrudzony, wygląda na normalnego gościa który jakoś znalazł się za tą zasłoną... daje do myślenia.

#19
jedna znalazlem ,niestety nie mial ani zasilacza ani pudelka ani dokumentow i chcieli w jednym sklepie za nia z korpusem r8 11.000zl na kilometr smierdzi kradzionym...:-) ja tma nie mma cisinienia dwa dni temu kupilismy druga cyfre nikona wiec mam czym pracowac szkla tez sa moge sobie spokojnie szukac i kompletowac szklo do leicy
cron