Canon G5

#1
W tym miesiącu pojawi sie w sprzedazy nastepca G3 Canon G5 w dwóchkolorach srebrynym i czanrym, ze stand matrycą 5.0 mpix.
Wiecej informacji napisze jutro;), szkoda ze nie zapozyczyli obudowy np z F70 :lol:
Ostatnio zmieniony pt lip 04, 2003 10:49 am przez Incuba, łącznie zmieniany 1 raz.

G5 ?

#2
Co to jest Canon G5 pierwsze slysze i nastepca G4 (jakiego?) nie wiem, nie rozumiem, moze jestem do tylu, ale jestem na etapie G2 i G3. Prosze o wiecej informacji na temat G5 ( :?: ), Woops juz znalazlem G5 ale co z G4, czy bylo cos takiego? Czy nie za czesto te zmiany modeli u canona, moje G2 kupilem zaledwie rok temu, a teraz juz G5?

Re: G5 ?

#3
Upeter pisze: Woops juz znalazlem G5 ale co z G4, czy bylo cos takiego? Czy nie za czesto te zmiany modeli u canona, moje G2 kupilem zaledwie rok temu, a teraz juz G5?
hehehe wlasnie dlatego nielubie canona;)

#7
Incuba pisze:sie rozpedziłem nowy model G5 jest nastepcą g3.. sie rozpedziłem... :wink:
<br>
Chyba się jenak nie rozpędziłeś tylko koleś który pisał odp. do twojego posta się rozpędził i to on stwierdził, że był jakiś G4. Oto cytat:
<br>
Upeter pisze:Co to jest Canon G5 pierwsze slysze i nastepca G4 (jakiego?) nie wiem, nie rozumiem, moze jestem do tylu, ale jestem na etapie G2 i G3. Prosze o wiecej informacji na temat G5 ( :?: ), Woops juz znalazlem G5 ale co z G4, czy bylo cos takiego? Czy nie za czesto te zmiany modeli u canona, moje G2 kupilem zaledwie rok temu, a teraz juz G5?
:?

#9
lada dzien bede kupowal aparat zastanawiam sie pomiedzy G3 a G5 czy ktos wie czy zaszly jakies znaczace zmiany a jesli tak to jakie?? roznica w cenie to jakes 800zl czy warto zaplacic o tyle wiecej za G5??

#10
KrzyczaK pisze:
Incuba pisze:sie rozpedziłem nowy model G5 jest nastepcą g3.. sie rozpedziłem... :wink:
<br>
Chyba się jenak nie rozpędziłeś tylko koleś który pisał odp. do twojego posta się rozpędził i to on stwierdził, że był jakiś G4. Oto cytat:
<br>
Upeter pisze:Co to jest Canon G5 pierwsze slysze i nastepca G4 (jakiego?) nie wiem, nie rozumiem, moze jestem do tylu, ale jestem na etapie G2 i G3. Prosze o wiecej informacji na temat G5 ( :?: ), Woops juz znalazlem G5 ale co z G4, czy bylo cos takiego? Czy nie za czesto te zmiany modeli u canona, moje G2 kupilem zaledwie rok temu, a teraz juz G5?
:?
Nikt sie nie rozpedzil i nikt tu nie stwierdzal ze bylo G4. Padlo tylko pytanie, czy bylo cos takiego jak G4, koles

#11
Tez sie zastanawialem nad zakupem tego aparatu ale przeczytalem recenzje na http://www.dpreview.com/reviews/canong5/ i pisza ze sa jakies szumy to sam juz teraz nie wiem, na sieci ludzie tez o tym pisali tylko moze w tym samym miejscu przeczytali... i tak teraz nie wiem na co sie zdecydowac w tej cenie mzoe sprawdzone G3, a i na wstepie macie wyjasnione dlaczego nie nazwali G5 G4

pozdro
cron