Lampa Nikona SB 50 DX

#1
Ogladam sobie tą lampke i podoba mi sie mam tylko pre pytań na które nie mogę w necioe znaleźć odpowiedzi mozę kotoś z was wie

1 .Czy z tyłu jest wyświetlacz lcd?
2. Czy w automatyce tyrystorowej przysłony sa ustwiane płynie to zn co np 1/2 ev i jaki jest ich zakres?

2 czy można przy danym ustawieniu przysłony w automatyce tyrystorowej zredukować błysk z lampy np -1 albo 2

czy głowica jest podnoszona i obracana nooo i to tyle :-)

Rave licze na ciebie :-) :ok:

#4
co do flasha to masz kompensacje +3/-3 w odstepach 1/3 EV i ma wyswietlacz z tylu..

emo chcesz kupic ta lampe?? juz lepiej 80dx jak cos;)

#5
Automatyka tyrystorowa to nie żaden slang tylko nazwa pomiaru z czujnika lampy:-))) . Chciałbym właśnie tą albo Leice SF 20 . Leica daje mi TTL ta nie, ale jak by w Sb 50 była możliwość ustawienia przysłon przy automatyce lampy ( tej z czujnika ) co 1/2 przysłony no co 1 to bym sie zastanowił Jak miałbym kupić tą SB 80 czy cos to wole Metza 54mz3 jdedn pies obie wielkie . Ja chce małą silna lampę . Wielka mocna 60ke na szynie juz mam .

#8
Ja tylko jak musze dlatego ta sb mi sie spodobała mała dobra moc ja by by można odkładnie dozować światło tak aby tylko musnąć to by było wspoaniale .Lampka mała z duzymi możliwościami . :-))) A nie trzeba targać grzmotów zw sobą :-)))))