#4
IMHO
Najlepsze nr 3.
Najgorsze nr 1.

1)
Za nisko byłeś ustawiony. Większy kąt względem lustra wody dałby Ci brak tego co na tle, czyli bardzo nie ładny LG narożnik. Nie podobają mi się również liczne białe (jasne) prusze na zdjęciu, najbardziej widoczne w postaci białego punktu na lewo od kropli.
2)
Nie grają mi kolory, choć to akurat najbardziej sprzeczna sprawa bo to kwestia gustu i nie pasuje mi to ustawienie kropli, która "dotyka" brzegu kadru (zdjęcia).
3)
W zasadzie to nie mam się do czego doczepić.
Brakuje mi tylko takie fajnego rozbłysko światła w kropli, ale to juz jest czepianie się.
4)
Najmniej ciekawe, efektowne, najmniej interesujące w całym zestawie i takie mdłe na tle innych.

Ogólnie to powiem, ze znam krople w Twoim wykonaniu z innego forum - wiadomo którego :) Technicznie są w większości bardzo dobre. Choć oglądając ich tak wiele, można powiedzieć, że z czasem się nudzą bardzo szybko, bo na którymś tam już rzędu nic nowego się nie dzieje.

Pozdrawiam. :-)

#6
kolec7 pisze:IMHO
Najlepsze nr 3.
Najgorsze nr 1.

1)
Za nisko byłeś ustawiony. Większy kąt względem lustra wody dałby Ci brak tego co na tle, czyli bardzo nie ładny LG narożnik. Nie podobają mi się również liczne białe (jasne) prusze na zdjęciu, najbardziej widoczne w postaci białego punktu na lewo od kropli.
2)
Nie grają mi kolory, choć to akurat najbardziej sprzeczna sprawa bo to kwestia gustu i nie pasuje mi to ustawienie kropli, która "dotyka" brzegu kadru (zdjęcia).
3)
W zasadzie to nie mam się do czego doczepić.
Brakuje mi tylko takie fajnego rozbłysko światła w kropli, ale to juz jest czepianie się.
4)
Najmniej ciekawe, efektowne, najmniej interesujące w całym zestawie i takie mdłe na tle innych.

Ogólnie to powiem, ze znam krople w Twoim wykonaniu z innego forum - wiadomo którego :) Technicznie są w większości bardzo dobre. Choć oglądając ich tak wiele, można powiedzieć, że z czasem się nudzą bardzo szybko, bo na którymś tam już rzędu nic nowego się nie dzieje.

Pozdrawiam. :-)
Dzienks za krytyke, mozesz byc pewien, ze napewno sie przyda, co do znudzenia, mam za soba ok 50tys fotek roznych cieczy i moge ci powiedziec, ze mi to sie nie nudzi :), a nawet wiecej powiem, wkreca mnie jeszcze bardziej...

#7
:lol: :lol: Hehe
Za jakiś czas pkaże na forum coś co mnie wciąga bez końca, tylko że to jest taki pomysł na chwile, bo pstrykać tego można bez końca, tak samo jak Twoje kropelki, tylko że to nic nowego już nie wnosi po jakimś czasie.
Pozdrawiam. :-)

PS:
Ostatnia także bardzo fajna.

#8
Wnosi wnosi, tylko trzeba to wymeczyc, ja jakosc swoich kropelek w przeciagu roku poleprzylem o 300%, ale moim zdaniem mozna jeszcze wiecej osiagnac, kwestia juz naprawde silnego zdeterminowania i bede ten temat jeszcze dlugo silnie walkowal

#10
No przecież te zdjęcia mają całkiem normalne wagi.
Otwierają się całkiem szybko.
Widać Twój kompik znowu wymaga mojej interwencji. :evil:
Pozdrawiam. :-)

#12
no niezle... jednak pilnuj kadru (tło) i ja bym to wezej kadrował motyw jest na tyle abstrakcyjny ze warto by go jeszcze bardziej odrealnic np. ciekawym kadrem... a nie kawa na ławe :)

POZDRAWIAM

#17
efekty sa nieprawdopodobne.oglada sie z zapartym tchem.zainspirowalo mnie to do pracy na dlugie zimowe wieczory. w sumie wiele nie potzreba do zrobienia takich zdjec.no powiedzmy tego typu zdjec,bo ty w swoich osiagnales perfekcje.

brawo!

choc oczywiscie jest to tylko fotografia techniczna,to jednak proponowalbym wycisnac z tematu wiecej metafor artystycznych. fajnie by bylo...

ps.
wreszcie swiezy powiem na forum,dobra fotografia w doskonalym wykonaniu.mam nadzieje ,ze bedziesz tu czesciej wpadal. :D

moze sie czegos od ciebie nauczymy?ja juz sie nauczylem...

#20
jak Ty to robisz? :(
11 mi sie podoba chyba najbardziej, takie czyste, minimalistyczne - czyli w moim stylu.
Przyjemnie sie oglada.
Musze kiedys pokombinowac i sporobowac zrobic podobne.