#7
Świetne! Wiadomo - plastyka, sytuacja - perfekcyjnie się prezentują. Ale mnie zastanawia taka z pozoru banalna rzecz jak pomiar światła. Niby nic ale jak zacząłem się przyglądać szczegółom to zwróciłem uwagę na to że każda część kadru jest doświetlona idealnie. W siedzibie naszego bohatera półmrok kontrastujący z leciutko przepalonym murem eksponującym te rysunki. Ja perniczę...może to przypadek ale prezentuje się po prostu pięknie!

#10
to daliscie do pieca,az mi sie tak zrobilo: :oops: .ja sobie jaja robie wyciagajac obrazki z dna szuflady..a wam sie podoba. ja myslalem ze wy to raczej kolorowe fotki lubicie,ladne takie i slodkie :D hm,ciekawe.
wracajac do zdjecia, bo sprawa serio sie zrobila... ta plastyka ( i tu polechce analogow) to sprawka Hassela Xpana,ja tylko guzik "nacislem",reszte on sam ustawil.to dziwne ,ze tak fajnie wyszlo,bo przeciez to nie jest lustrzanka i mam tylko jeden obiektyw i to standard. a przeciez z forum od jednego goscia dowiedzialem sie ,ze aby sie rozwijac i robic dobre foty to potrzebna jest lustrzanka konkretnej firmy i kilka obiektywow...zebym chociaz na manualu zrobil, nie!... poszlo na auto. tak wiec kochani pupa ze mnie nie fotograf... a za to trzecie oko powinienem sie obrazic ( mnie to sie raczej z okiem demona kojarzy) :lol:
ale dziekuje to mile, po to wali sie klaty,by komus sie to podobalo.

#11
Bono ..... mozesz miec trzecie co tylko zechcesz. :)
Obym wiecej takich fot ogladal ..... i jak to jest spod twojej szuflady to ja chyle czola.

I chce jeszcze .


Pozdrawiam

#12
... z dna szuflady... Bono jezeli chciales nas dobic to zrobiles to po mistrzowsku... Prezentujesz tu foty, ktore smialo mozna by na jakas wystawe a potem walisz tekst, ze z dna szuflady... To ja ide sprzedac sprzet i zajme sie klejeniem domkow z zapalek...

#14
A ja myślałem że robione głową... :wink:

Bono: Xpan to ten panoramiczny Hassel? To znaczy że to jest oryginalna klatka, bez obciniania? Pytam z ciekawości bo kiedyś zastanawiałem się jak to może wyglądać.

A co do naszych gustów odnośnie kolorowych i słodkich obrazków...zdecydowanie źle nas odbierasz. Przynajmniej mnie.

#15
bono pisze:to daliscie do pieca,az mi sie tak zrobilo: :oops: .ja sobie jaja robie wyciagajac obrazki z dna szuflady..a wam sie podoba. ja myslalem ze wy to raczej kolorowe fotki lubicie,ladne takie i slodkie :D hm,ciekawe.
wracajac do zdjecia, bo sprawa serio sie zrobila... ta plastyka ( i tu polechce analogow) to sprawka Hassela Xpana,ja tylko guzik "nacislem",reszte on sam ustawil.to dziwne ,ze tak fajnie wyszlo,bo przeciez to nie jest lustrzanka i mam tylko jeden obiektyw i to standard. a przeciez z forum od jednego goscia dowiedzialem sie ,ze aby sie rozwijac i robic dobre foty to potrzebna jest lustrzanka konkretnej firmy i kilka obiektywow...zebym chociaz na manualu zrobil, nie!... poszlo na auto. tak wiec kochani pupa ze mnie nie fotograf... a za to trzecie oko powinienem sie obrazic ( mnie to sie raczej z okiem demona kojarzy) :lol:
ale dziekuje to mile, po to wali sie klaty,by komus sie to podobalo.
Kolorowe to nagie paienki z biustem czwóreczka .. :lol: mówie za siebie samego.

#16
świetne?? a przecież się wali! :jump:

A na poważnie, to tylko jedna rzecz mi sie w tej serii nie podoba - tytuły. Jaja sobie robisz z prostych ludzi.

Co do twoich zdjęć - to rzadko się lepsze ogląda
cron