Znalezione

#1
Przz przypadk szperając w archiwum znalazłem reportaż ze wsi Wyciąg wsi która prawie nie istnieje ........ To jedno chyba najbardziej oddało kilmat i aurę jaką tam zastałem
Załączniki
w1a.jpg
w1a.jpg (90.92 KiB) Przejrzano 10934 razy

#3
Emo psa mogłeś postawić nie tak centralnie :wink: - to tak żartem.
A zdjecie bardzo mi się podoba, czuć atmosferę tego miejsca, jakby znajome miejsce

#5
Wszystko o.k. ale... Nie wiem czy o obrażę czyichś uczuć religijnych, ale te dwie postacie na drodze wyglądają jak Matka Boska z małym Chrystusem. Ta zabawa ze ściemnianiem w okolicy tych postaci dała chyba nie do końca kontrolowany efekt. Może lepiej by było całkiem to zaciemnić, albo całkiem rozjaśnić? Tak czy inaczej może by zmniejszyć kontrast na krawędziach tej pary? Jak myślicie???

#8
Witam :)
Emo gratuluję dobrego zdjęcia :)
klimat tego zdjęcia nieco mroczny ale naparwdę dobrze oddający atmosferę tego miejsca.
pozdrawiam

Incuba jejq ale zrobiło się świątecznie w ikonkach emocji hehhehe ale czy to nie za wcześnie? heheheeh :P

#9
mag pisze: Incuba jejq ale zrobiło się świątecznie w ikonkach emocji hehhehe ale czy to nie za wcześnie? heheheeh :P
Zaraz Grudzień, a później nie wiem czy będę miał czas ponieważ mam sporo zamówień na ciasto :mrgreen:

#15
emo ale gdyby ten pies był innej rasy?gdyby miał głowe bardziej przechylona na lewa strone?droga wila sie bardziej,czy wtedy to zdjecie nie byloby bardziej tajemnicze - ekspresyjne? a ci ludzie gdyby szli w druga strone, to czy wtedy przekaz dziela nie bylby bardziej osobisty? a te krzaki czy nie powinny byc bardziej ...krzaczaste? czy teraz widzisz jak kontrowersyjne zrobiles zdjecie?a czy sztuka bedaca prostym przekazem dla spoleczenstwa,opowiadajaca o zagubionym losie malej wioski na odludziu powinna byc kontrowersyjna? czy dobry obserwator nie powinien eliminowac elementow dwuznacznych z kadru? a to czarne niebo symbolizuje zatrucie czy slask? czy wies nie powinna wygladac sielsko? czy to zdjecie pokazuje prawde?czy reporter ma prawo manipulowac rzeczywistoscia?czy wyrobiony widz bombardowany tanimi efektami odrozni to zdjecie od kiczu? czy zna pan fotografow szkoly bretonskiej stosujacych podobne chwyty?jak wydladalyby zdjecia edouarda boubat'a gdyby podobnie psuł zdjecia? i co pan na to?dalej pan twierdzi,ze to dobre zdjecie?!



tak mniej wiecej wyglada rozmowa na egzaminie do szkoly filmowej. oczywiscie zrobilem sobie jaja :D ale taka jest smutna prawda jak cie chca uwalic to cie uwala.trzeba umiec dyskutowac z nimi.


a zdjecie tradycyjnie spoko! :ok:

#17
poza tym nie widzimy twarzy psa,jego oczow.wiec nie wiemy co mysli,jaka tajemnica klebi mu sie w glowie.tak nie moze byc.skoro jest na pierwszym planie to jest istotnym elementem kadru.na nim skupia sie nasza uwaga,my musimy miec szanse by wiedziec co on mysli! oczywiscie kolejnym bledem jest punkt w ktorym stoi pies.nie mozna byc tak aroganckim by kadrowac psa na srodku,a zloty podział? bulchak sie w grobie przewraca.no i najwazniejsze gdzie na tym zdjeciu jest biel? nie ma.nie po to tablica mna osiem pol bym choc jesnego z nich nie znalazl na zdjeciu! czerni tez nie ma ... i to ma byc brom? :D

#18
Incuba pisze:Bono już myślałem że masz zły dzień:)

W takim razie do szkoły filmowej już nie pójdę :wink:


dzis mam glupawke posylwestrowa.gesto od dymu oj gesto. :D moj umysl toczą wspomnienia.

#19
hehe...taaak, nie moge sie doczekac czerwca i wlasnie egzaminow do filmowki...wlasnie tylko dla takich pytan i egzaminow warto tam sprobowac...oczywiscie pomijac wszystkie inne plusy, gdy juz zdasz :)

#20
Marcin Filipowicz pisze:hehe...taaak, nie moge sie doczekac czerwca i wlasnie egzaminow do filmowki...wlasnie tylko dla takich pytan i egzaminow warto tam sprobowac...oczywiscie pomijac wszystkie inne plusy, gdy juz zdasz :)
Marcinie Życzę powodzenia!, widziałem Twój trailer, miło popatrzeć!
cron