Kielce

#1
Czesc!
Pytanie kieruje do osob z Kielc, nie sadze zeby ktos inny wiedzial...
chodzi mi o polecenia dobrego serwisu , chce oddac mojego A-1 na "przeglad: duzo slyszalem o koniecznosci dbania o mechanizm lustra, nie wiem czy moj sprzecik tego nie potrzebuje.
Drugie pytanie to ktory lab jest porzadny? Dotad chodzilem do Fotoexperta kolo Tęczy.
pozdr
beatles

#2
Cześć!
Będziesz miał problem ze znalezieniem serwisu w Kielcach. Z tego co wiem, to ten który wymieniłeś jest najbardziej znanym i mającym najlepszą opinię w Kielcach. Pracuję w serwisie MM i wielu klientów szuka alternatywnego serwisu poza serwisem producenta, więc jeśli znasz jeszcze jakieś inne punkty gdzie można oddat aparat do naprawy, daj znać.

#3
tak naprawde to masz tylko dwie możliwości, róg Sienkiewicza/Wesołej i rozmawiać z właścicielem, który i tak może Cię odesłać na Plac Wolności 8 (południowa ściana placu, wejście mniej wiecej po środku zabudowy, I pietro serwis foto).

a co do labu to pod pierwszym adresem tez maja lab i w Solexie na Sienkiewicza, zaraz w przejściu w kierunku Romantici

#4
Pisze to, moze sie kiedys komus przyda:
Serwis z Placu Wolnosci, jest przeniesiony na Głowackiego (gorna czesc placu), miesci sie po lewej stronie idac w kierunku bazar :wink:
Drugi serwis znalazlem na ulicy Złotej, w takim duzym budynku prawie na rogu Złotej i Zelaznej. Serwis miesci sie na 1 pietrze, trzeba troche poszukac w korytarzach zeby go odnalezc.
to tyle.
pzodrawiam
beatles

#5
dawny serwis-komis-sklep mieszczacy sie dawniej na ulicy Lesnej! teraz przeniesiony wyzej :) na sienkiewicza rog z ulica ktorej nazwy niepamietam. swego czasu chlopaki zajmowali sie serwisem a teraz nie wiem, ale Lab godzien miana najlepszego w CK ! skanuja tez zajefajnie !! Polecam jak najbardziej.
cron