FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Wodne rzeźby
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Wodne rzeźby
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eKrowa

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:04 pm    Temat postu: Wodne rzeźby Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W uzyciu Nikon D70 z M42 (a dokladniej Helios 58/2 i Pentacon 50/1.8 pasiasty)

1

2

3

4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lesna

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 10
Aparat: pentax K-5, pentax 505si, start 66

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked niesamowicie to wygloda uwielbiam takie zabawy z woda

sliczne kolory i naparwde niesamowite kształty maja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ODZIO

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 19

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie bardzo dobre fotki. Wink
Najbardziej mi sie podoba zdjecie nr 2. Kształt, kolory i refleks świetlny - Super
Pozdro Wink
Powrót do góry
kolec7

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 51

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

IMHO
Najlepsze nr 3.
Najgorsze nr 1.

1)
Za nisko byłeś ustawiony. Większy kąt względem lustra wody dałby Ci brak tego co na tle, czyli bardzo nie ładny LG narożnik. Nie podobają mi się również liczne białe (jasne) prusze na zdjęciu, najbardziej widoczne w postaci białego punktu na lewo od kropli.
2)
Nie grają mi kolory, choć to akurat najbardziej sprzeczna sprawa bo to kwestia gustu i nie pasuje mi to ustawienie kropli, która "dotyka" brzegu kadru (zdjęcia).
3)
W zasadzie to nie mam się do czego doczepić.
Brakuje mi tylko takie fajnego rozbłysko światła w kropli, ale to juz jest czepianie się.
4)
Najmniej ciekawe, efektowne, najmniej interesujące w całym zestawie i takie mdłe na tle innych.

Ogólnie to powiem, ze znam krople w Twoim wykonaniu z innego forum - wiadomo którego Smile Technicznie są w większości bardzo dobre. Choć oglądając ich tak wiele, można powiedzieć, że z czasem się nudzą bardzo szybko, bo na którymś tam już rzędu nic nowego się nie dzieje.

Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
eKrowa

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jeszcze dwie:

Powrót do góry
eKrowa

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolec7 napisał:
IMHO
Najlepsze nr 3.
Najgorsze nr 1.

1)
Za nisko byłeś ustawiony. Większy kąt względem lustra wody dałby Ci brak tego co na tle, czyli bardzo nie ładny LG narożnik. Nie podobają mi się również liczne białe (jasne) prusze na zdjęciu, najbardziej widoczne w postaci białego punktu na lewo od kropli.
2)
Nie grają mi kolory, choć to akurat najbardziej sprzeczna sprawa bo to kwestia gustu i nie pasuje mi to ustawienie kropli, która "dotyka" brzegu kadru (zdjęcia).
3)
W zasadzie to nie mam się do czego doczepić.
Brakuje mi tylko takie fajnego rozbłysko światła w kropli, ale to juz jest czepianie się.
4)
Najmniej ciekawe, efektowne, najmniej interesujące w całym zestawie i takie mdłe na tle innych.

Ogólnie to powiem, ze znam krople w Twoim wykonaniu z innego forum - wiadomo którego Smile Technicznie są w większości bardzo dobre. Choć oglądając ich tak wiele, można powiedzieć, że z czasem się nudzą bardzo szybko, bo na którymś tam już rzędu nic nowego się nie dzieje.

Pozdrawiam. Smile

Dzienks za krytyke, mozesz byc pewien, ze napewno sie przyda, co do znudzenia, mam za soba ok 50tys fotek roznych cieczy i moge ci powiedziec, ze mi to sie nie nudzi Smile, a nawet wiecej powiem, wkreca mnie jeszcze bardziej...
Powrót do góry
kolec7

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Hehe
Za jakiś czas pkaże na forum coś co mnie wciąga bez końca, tylko że to jest taki pomysł na chwile, bo pstrykać tego można bez końca, tak samo jak Twoje kropelki, tylko że to nic nowego już nie wnosi po jakimś czasie.
Pozdrawiam. Smile

PS:
Ostatnia także bardzo fajna.
Powrót do góry
eKrowa

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wnosi wnosi, tylko trzeba to wymeczyc, ja jakosc swoich kropelek w przeciagu roku poleprzylem o 300%, ale moim zdaniem mozna jeszcze wiecej osiagnac, kwestia juz naprawde silnego zdeterminowania i bede ten temat jeszcze dlugo silnie walkowal
Powrót do góry
mała_śnieżynka

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 3

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sczerze? Nie chce mi się czekać aż się otworzą..... Evil or Very Mad
Czy niektórzy nie mogą się dostosować i wstawiac mniejsze zdjęcia.... bosz.... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kolec7

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przecież te zdjęcia mają całkiem normalne wagi.
Otwierają się całkiem szybko.
Widać Twój kompik znowu wymaga mojej interwencji. Evil or Very Mad
Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
aloj

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 5
Aparat: Sony A100

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi sie laduje wszystko w porzadku...
A co do zdjec: bardzo mi sie podobaja.
Kiedys probowalam robic podobne, ale nic mi nie wychodzilo cry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niezle... jednak pilnuj kadru (tło) i ja bym to wezej kadrował motyw jest na tyle abstrakcyjny ze warto by go jeszcze bardziej odrealnic np. ciekawym kadrem... a nie kawa na ławe :)

POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eKrowa

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic nie stoi na przeszkodzie bys sie nimi pobawil:) jesli zachowasz prawa autorskie Wink to nadesle ci wieksze:)
Powrót do góry
Rychos

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...bajeczne... super foty!!!
...a kadru niech se sami pilnuja Razz
Powrót do góry
kumo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 4

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sa swietne, najmniej mi sie podoba 1sze, ale reszta petarescu...
(petarescu z rumunskiego= zajebisty) <LOL>
Powrót do góry
eKrowa

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jeszcze dwie kolejne

Powrót do góry
bono

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 18

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

efekty sa nieprawdopodobne.oglada sie z zapartym tchem.zainspirowalo mnie to do pracy na dlugie zimowe wieczory. w sumie wiele nie potzreba do zrobienia takich zdjec.no powiedzmy tego typu zdjec,bo ty w swoich osiagnales perfekcje.

brawo!

choc oczywiscie jest to tylko fotografia techniczna,to jednak proponowalbym wycisnac z tematu wiecej metafor artystycznych. fajnie by bylo...

ps.
wreszcie swiezy powiem na forum,dobra fotografia w doskonalym wykonaniu.mam nadzieje ,ze bedziesz tu czesciej wpadal. Very Happy

moze sie czegos od ciebie nauczymy?ja juz sie nauczylem...
Powrót do góry
aloj

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIESAMOWITE!!!
Powrót do góry
eKrowa

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oki, to moze troche w innym temacie:)
Wszystkie wykonane na D70+M42

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14
Powrót do góry
aloj

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak Ty to robisz? Sad
11 mi sie podoba chyba najbardziej, takie czyste, minimalistyczne - czyli w moim stylu.
Przyjemnie sie oglada.
Musze kiedys pokombinowac i sporobowac zrobic podobne.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: