FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Zdjęcie jak obraz
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Zdjęcie jak obraz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tori

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 2

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 2:40 pm    Temat postu: Zdjęcie jak obraz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy zakładam wątek w dobrym miejscu. Zastanawiam się po prostu, jakim obróbkom należy poddać zdjęcie, by sprawić żeby wyglądało jak obraz?

(Autorem zdjęć jest klimat z plfoto.)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tori

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 2

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 1:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No hej, forumowicze, pomóżcie Very Happy
Powrót do góry
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie to akurat obrazu nie przypomina Smile
ale efekt o jaki ci chodzi to nałożona textura.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
st4t1c

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 11
Aparat: nazębny

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tudzież jakiś dobrze pokombinowany fitr w PSie.
Powrót do góry
gemar

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 22

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście się cieszę, że założyłaś ten temat... Very Happy
Zawsze bardzo kusiło mnie takie "malarskie" przetwarzanie obrazu fotograficznego. Kilka takich prac popełniłem. Zdarzyło mi się nawet coś sprzedać.
Na naszym forum są dwie.
Nie wiem, czy właśnie takie, lub zbliżone efekty odpowiadają Twojemu wyobrażeniu o kompozycji plastycznej wykonanej na bazie fotografii.
Może zobacz :
http://fotoarts.pl/swiatlem-jak-pedzlem-t9660.html
http://fotoarts.pl/pierwszy-snieg-t10718.html
W komentarzach, piszę co nieco o wykonaniu, ale w sumie, cała obróbka, to jedna wielka improwizacja. Efektów trzeba się dopracować,
korzystając z wielu filtrów - w moim przypadku - różnych programów edycyjnych.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: