dla tych ktorzy posiadaja canon'a

#1
Ostatnio stworzylem temat o problemie z lampa i....jedynie weesee byl tak uprzejmy aby cos poradzic, (serdeczne dzieki) . Pisze jeszcze raz bo...niestety lampa dalej nie dziala. Ostatnio Przez chwile bylo tak iz dzialala w tym samym momecie co aparat!! Ale po paru shotach wylaczylem ja i...od tamtej pory cisza. Chcialem sie dowiedziec czy jak zakladacie lampe to czy cos musicie zmienic w aparacie?? Moze ktos mial kiedys podobny problem?? Prosze o szybka pomoc iz 14 maja lece do Polski na komunie.

#2
Ja bym Tobie radził zajrzeć na forum canona i poczytać instrukcję. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby tego nie było w instrukcji jak ustawić lampę i aparat. A na forach canona jest na pewno opisane całe gro problemów z lampą, może będzie i Twój.

Ja się na lampach nie znam.

Pozdrawiam

#5
Ta lampa z Canonem nie obsluguje TTL, trzeba w trybie manual robić (jak ją w manuala przestawić to nie wiem ale w instrukcji jest na pewno), a z tego co mi się kojarzy to po ok. minucie usypia więc trzeba test wcisnąć i dalej można robić. Ogólnie raczej się nie nadaje...