#2
heh bez urazy stary ale z tego co wiem to juz w pierwszym folderze widzę zdjęcia które nie należą do ciebie ;)

z tego co widzę to kradzież zdjęć staje się coraz bardziej powszechna...

#3
Darox pisze:heh bez urazy stary ale z tego co wiem to juz w pierwszym folderze widzę zdjęcia które nie należą do ciebie ;)

z tego co widzę to kradzież zdjęć staje się coraz bardziej powszechna...
I co można takiemu odpowiedzieć? Jak mu zaproponuję wizytę u psychiatry, to się obrazi. Mam jakoś udowodnić, że nie jestem wielbłądem? Wczoraj tu trafiłem pierwszy raz i nie wiem jakie są tutaj zwyczaje? Tak się wita nowych??? :shock:

#5
Fleandril pisze:Moim bardzo skromnym zdaniem, najpierw nowy powinien się przywitać...
No to witam wszystkich i zapraszam na piwo, jeśli ktoś będzie jechał z Krakowa do Zakopanego, bo mieszkam tak w połowie drogi :)

#6
marfot.com pisze:
Fleandril pisze:Moim bardzo skromnym zdaniem, najpierw nowy powinien się przywitać...
No to witam wszystkich i zapraszam na piwo, jeśli ktoś będzie jechał z Krakowa do Zakopanego, bo mieszkam tak w połowie drogi :)
Przeglądnąłem folio. Bardzo sympatyczne cukiery. Pozazdrościć bywalności i możliwości cykania w takich pięknych miejscach. Jesteś może wulkanologiem?
No miło oko zawiesić na kilku pracach. Co do oryginalności to sporo w sieci podobnych zdjęć z tych miejsc niemniej jednak pięknie jest momentami.
Gdzie to piwo w Lubniu ? :lol:

Pozdrawiam małopolanina.

Tomek