#6
No ale jak sie robi forum o aparatach canona to tudno zeby nie mialo profilu bardziej sprzetowego. Jesli chcesz rozmawiac po prostu o robieniu zdjec to po co ograniczasz sie do canona?

#7
pazurek ale jest róznica miedzy używanie sprzetu a podniecaniem się ile kto ma L lub jak droigie body wiec ja chciałę stworzyc forum uzytkowników canona ale nie robiac forum o sprzecie canona tylko

#8
no ja w sumie zainteresowany nie jestem, bo używam innego sprzętu, ale też nie rozumiem, po co tworzyć forum Canona nie mającego profilu sprzętowego ? O czy bedziecie tam rozmawiać ? Jeśli o fotografi artystycznej to zapraszam na FA 8) ?

#10
Maciek P pisze:wiec ja chciałę stworzyc forum uzytkowników canona ale nie robiac forum o sprzecie canona
Nie no ok, spoko. Ja tam nic nie mowie. Zagladne na forum za jakis czas zobaczyc o czym rozmawiacie.
Tomasz Goliński pisze:A ja nie mam L-ki i się tym chwale :P
hehe to jest dopiero zboczenie ;)

#11
pazurek nie wróże forum dalekiej przyszłości o ile wogóle ktos sie zarejestruje

więć chciałem forum użytkowników sprzetu Canon oczywiscie rozmowy o sprzecie tez ale nie głownie to co sie dzieje na canon board zaczyna byc forum w stylu jaki obiektyw do fotografii ślubu

#14
Maciek P pisze:w sumie masz racje ale to szpeci forum bo nie ma tam w sumie co czytac konkretnego:D
Chwilowo mogę odpowiedzieć tym samym :p Wątki konkretne na cb są, tylko trudniej je znaleść.