#3
Brzydkie to takie bleeee. Dyr artystyczny chyba zwariował wypuszczając taki syf w obieg. Fakt wszystko już było ale gdzie się podziało poczucie estetycznego piękna? Swojego czasu była rozprawa na ten temat na "Zawsze Kwadrat Głupcze". Warto mu linka podesłać. Może się coś chłopak nauczy zanim kolejne g....... w świat puści. Aż nie miło patrzeć bleee.
Swoją drogą pełna historia budulca kostnego modelki heheheh
Kolega coś rzadko wpada na forum? :D



Pozdrawiam
Tomek z deszczowego Krakowa :)

#4
Tomek, zawsze jak pozdrawiasz " z deszczowego Krakowa" ( czyli jakiś drugi raz :wink: ) to się nie mogę powstrzymać i puszczam sobie Bracką :)

A co do sesji to nie zjeżdżałbym jej tak bardzo, można by się dopatrzeć pewnych idei (nie wiem czy nie na siłę). Tyle że brzydkie.

:)

#6
Matus pisze:Tomek, zawsze jak pozdrawiasz " z deszczowego Krakowa" ( czyli jakiś drugi raz :wink: ) to się nie mogę powstrzymać i puszczam sobie Bracką :)

A co do sesji to nie zjeżdżałbym jej tak bardzo, można by się dopatrzeć pewnych idei (nie wiem czy nie na siłę). Tyle że brzydkie.

:)
Michał nic nie poradzę, że taka pogoda się przyplątała znowu na południu "dla odmiany" heheheh.
W sobotę ponoć ma się przejaśnić. Wyjdę wreszcie na miasto z ostatnią kliszą na streeta:)
Bracka właściwą muzyką na taką porę ale ja słucham właśnie Charles-a Lloyd-a z płyty "Lift every voice" kawałka What's Going On
heheheh
Kapitalny numer idealny w deszczowy wieczór :)

Tomek