Migracja z androida na ios

#1
Witam wszystkich.

Posiadam aktualnie Samsung Galaxy Note 10+, ale już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad migracją do IOS, jako że ma opinię bardziej bezpiecznego i dopracowanego systemu.

Przykładowo ApplePay jest bardziej bezpieczne jako system płatności, bo wymaga uwierzytelniania przy każdej transakcji, podczas gdy np. GooglePay może być wykorzystane do płatności do 100Zł nawet bez potrzeby odblokowania telefonu.

Niemniej nie miałem nigdy do czynienia z iPhone (ani żadnym urządzeniem z tego ekosystemu) i trudno mi to ocenić.

Czy mogę prosić osoby, które miały lub mają do czynienia z IOS ale mimo wszystko trzymają się Androida.

Re: Migracja z androida na ios

#2
Ja w sumie przeszłam z Androida na iOS. Tylko u mnie powód był w sumie dosyć prosty - nie przeszkadzał mi system, najbardziej zależało mi na… wielkości telefonu i wsparciu. Nie ukrywajmy, mało firm proponuje telefony mniejsze niż 6.3 cala

A czy są świetne, mi się dobrze używa iOS i faktycznie, wiele osób miało rację, że to bardzo intuicyjny system.

Używam od prawie miesiąca IP13. Mój partner ma już drugiego - przeszedł z IP6s na IP11.

Dodam, ze korzystam również na co dzień z apple watch https://ispot.pl/apple-watch-se-srebrny Świetnie współpracuje ze smartfonem.
cron