#21
Incuba słuszne podejście do tematu :) w innym wypadku jak byśmy tak się rozgadali to....eeh szkoda słów poza tym to forum fotograficzne a nie........
pozdrawiam

#22
Niestety swiadomos spoleczenstwa jest niska gdyz w tej chwili wazniejsza jest kasa ....... bo kasa mozna poszpanowac a gdy sie ma jeszcze paski na spodniach to juz wogole jest czad.
Co do dnia kobiet mag to ja nic nie mam ale zdziwilo mnie faktycznie ze takie swieta naglasnia sie bardziej ..... pewnie dlatego ze na nich mozna niezle zarobic natomiast na takich rocznicach ja rocznica wybychu powstania warszawskiego zarobic sie nie bardzo da ...... niestety :(
Pozdrawiam

#23
Dzień kobiet czy walentynki przecież to są tak głupawe święta że aż boli głowa ale dobrze to ująłes Hicks na świętach państwowych nie da się zarobic a teraz są takie czasy że jeśli z czegoś nie ma kasy to......
a zresztą nie widzę nawet za bardzo sensu komentowania tego
pozdrawiam

#24
Ja wim żę tożsamość określa rozwój a rozwój podnośi świadomośc ta zas potrafii podnieśc poziom konfortu . Wszystkie rzeczy sa powiązwne nic nie dziej sie w oderwaniu i wiele rzeczy które generalnie nie przynosza zysku wływa na nasze życie finansowe . A to wływa na kondycje państwa . Tylko teog kurde nie widać:-))))))

#25
Duzo wody w wisle musi jeszcze uplynac zeby ludzie sie zmienili i zaczeli traktowac to powaznie tak jak powaznie do takich spraw podchodza amerykanie albo japonczycy.
A szkoda bo moglo by byc tak fajnie

#26
Zanim ludzie nie wezmą odpowiedzialności za własne życie nie można sie spodziewiać że wezma odpowiedzialnośc za srodowisko i kraj w którym żyja . Tak wiele wody upłynie;.......:-)

#27
bardzo celna uwaga
niestety zostaliśmy oduczeni samodzielności przez pięć lat wojny i czterdzieści pięć lat dziwnego ustroju i jak słusznie zauważacie dużo... wody upłynie zanim Polska będzie normalnym krajem
jak przed wojną...

#28
tak macie rację duzo wody upłynie.....:(
trzeba do tego dodać zmianę ludzkiej mentalności a nie zanosi się by było lepiej :(
no i oczywiście nasze włądze rządzące nie wiem czy ich mentalność kiedykolwiek się zmieni, czasem pewne osoby, dobre osoby nim wejdą w cała tą otoczkę chcą naprawdę zrobić coś dobrego ale ich koniec zawsze jest taki sam....czyli sami zmieniają się tak jak ich koledzy z "branży" albo bardzo szybko zostają usunięci z klubu
więc nie wiem czy są jakies szanse na poprawę
pozdrawiam