#5
Hehe, co prawda sam aparat ładniejszy no ale jeśli chcesz...oczywiście to żadne dzieło. Po prostu mnie na tej fotce widać, ot co :)
Załączniki
auto small.jpg
auto small.jpg (67.65 KiB) Przejrzano 21752 razy

#9
Oczywiście , tak ma chyba większość, choć ja, zasługa przede wszystkim Hicksa i Reva ,mam trochę zdjęć z moją osobą a no i Cygnus też mnie uwiecznił jak jestem jeszcze w miarę młoda
i nie śmiać się za tą młodą :twisted:

#10
No co Ty Ela? Kto ma się śmiać? Ile Ty możesz mieć lat? 19? 20? Ja bym Ci więcej nie dał... 8)

I muszę dodać że nie tylko Cygnus, Hicks i Rev przyczynili się do uwiecznienia Ciebie za młodu...ale wszystko w swoim czasie :)

#11
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Ogolnie tez nie bylo mnie nigdzie na zdjeciach, ale od pewnego czasu moja dziewczyna odwazyla sie rowniez chwycic za aparat to czasem jej wleze w kadr ;)

#15
bono pisze:wersja z duzym aparatem
no faktycznie duży :D
Zawsze mnie ciągnęło w tą stronę i kiedyś się za taki złapię.

#19
...a w plecaku 2 eosy i kilka obiektywow. kompakt zawsze mam przy sobie,tak na wszelki wypadek.albo olympus miu,albo tak jak w maroko A2. teraz wiecie dlaczego jestem przeciwnikiem gripow i wielkich nkonow F... kto to bedzie nosic?

#20
+ siedmio kilowy statyw manfrotto i odchudzanie czas zaczac. a po kilometrze mozna juz tylko robic jaszczurki i kwiaty prostujac plecy.
cron