#3
Tak to samo drzewko, czesto kolo niego przejezdzam jak jestem na wschodzie :) , teraz czekac jak sie liscie pojawią to bedzie dopiero zabawa , no w tamtym roku nie zdazylem

#4
:lol: A już myślałem, że nie ma Ciebie na forum.
A gdzież ono rośnie? Czyżby przy drodze na Podlasie? A'propos dopiero dziś widziałem Twoje 86353 na plfoto :kopara: - jest sehr gut.

#6
Tamte w galerii jest z podlasia oczywiscie :) a to na plfoto niedaleko miasta tychy, musze sie przyznac ze niebo bylo troche ziarniste i zlikwidowalem zairno i na dobre wyszlo:)
Dzieki za ocene

#8
Nie ma za co 8)
Nie chciałbym tworzyć towarzystwa wzajemnej adoracji na plfoto, oceniłem tak, bo miło jest popatrzeć na coś co cieszy oko. Mówisz, że było ziarniste? Zdradź więc jak to naprawiłeś (Wiesz, PS póki co nie jest moją domeną, a może czegoś bym się nauczył... przy okazji :wink: ).
Może być na priv :oops: ale przecież mógłbyś w chwili wolnego czasu rzucić artykulik - poradę na tut. forum tak jak link o IR :kiss:
Wpadnę jutro, bo dziś już muszę iść pa lulu (mam jutro ciężki dzień),
pozdrawiam serdecznie grupę :love:

#10
:o Zadryndolił mi telefon, że odpowiedziałeś, więc wróciłem na chwilkę. Skoro tak, to przekaż wyrazy szacunku i głębokie ukłony dla Pani M. Miałem jutro postawić ocenę ale wróciłem :wink: :kopara: ... Nie dziękuj, nie dziękuj - nie powiem co oceniłem he, he :jump:


Pzdr - do juterka.

#11
danisz sluchaj , nieboj sie prubowac, kup film i filtr, wez poradnik od roberta bodajze urbanskiego(incuba ma na stronie link do niego) wydrukuj se to przestudiuj.. obcykaj aparat i rob fotki... to co on tam ma to wystarczajacy material, po pierwszej rolce naprawde cie oswieci co i jak zle i co mozesz jak robic.. ja po jednej rolce HIE sie czuje o wiele bardziej pewniejszy a na dniach bede robil Ilfordem sfx 200 zobacze jak poszerzona czulosc sie ma na tym filmie;]

#12
Część Ravi będę upierdliwy na pioczątek jak tam moje książki? :lol:
Teraz konkrety słuchaj co mówi rave próbuj ciągle a ilośc spartolonych klatek będzie miernikiem twojego rozwoju . Nie bój sie próbować i to wszystko :D :D

#14
taaaaaa wiedzy teoretycznej to juz troche nabylem :lol: :lol: :lol: teraz fakt pozostaje mi tylko nabycie filmu i skonfrontowanie tego z rzeczywistoscia :lol: Poczekam tylko az nam sie natura bardziej zozwinie :D A o pierwszej wypstrykanej rolce dam znac :wink:

#16
Dziękuje Cyngusie:)
To jest świetne tak jak On to opisał i jak wyszło:)

Jedno mnie tylko zastanowiło.
Jakość tego zdjęcia została tak zmieniona aby "zabezpieczyć" zdjęcie przed nie autorskim użyciem. Tak?
cron