#3
www.interfoto.com.pl (to inny sklep niż ten w post'cie powyżej!!)

Reklamują się jako największy komis internetowy w sieci (nowy towar też mają!). Kupiłem u nich obiektyw. Gdy uzgadniałem formę zapłaty, zeszli z ceny ponad 100zł - pokryło mi to koszty przesyłki! Kolega kupił za moją namową BatteryPack. Oboje dostaliśmy gwarancję miesięczną na piśmie, że jak się nam odwidzi, to możemy zwrócić zakupiony towar, ale żaden z nas się nie zdecydował...

Można się z Nimi dogadać, żeby nawet poszukali używanego sprzętu wg twoich wymagań i kryteriów, a jak wiadomo, używane jest sporo tańsze (a gwarancję dają swoją!).

Filip.

#5
na interfoto.com.pl też kupiłem obiektyw, jak nowy w dobrej cenie :)
są słowni, wiedzą co mówią, towar bardzo dobrze zapakowany w podwójne pudełka :)

pstryk.pl też jest dobry - mają dużą bazę towaru na stanie, tylko cenowo wypadają dość drogo. Kupiłem u nich filterka, zamówienie złożyłem przez telefon - płaciłem przy odbiorze, mały filterek zapakowany był jakbym zamawiał kasety VHS , są OK

mam nie miłe wspomnienia z innym sklepem internetowym, który po części jest biurem turystycznym, klienta traktują jak pijanego turystę.... :evil:

#6
Prawdzie to nie sklep, ale facet jest rzetelny - Medfoto na Allegro. Kupiłem u niego obiektyw o 350 PLN-ów taniej niż w Pstryku. Kupuje też u niego filmy i nigdy się nie zawiodłem

#8
No widze, że Madfoto się powtórzył:) I słusznie bo to dobry sprzedawca.
A z interfoto to ja się rypnąłem z adresem :? - już poprawiłem.
Inna sprawa, że qmpel kupil u nich nową Sigme EXa a dostał mocno zjechaną używke. Goście mają swoj sklep w Krakowie, więc poszliśmy z tym obeiktywem - zobaczyli, przyznali racje, wymienili - tylko czemu qwa najpierw chcieli wcisnąć szmelc? Może to jednorazowa wtopa, ja kupowałem tam też później, ale trzeba się pilnować.

#10
osobiście na Allegro u Medfoto nie kupowałem, ale Grabolexa znam! Zaopatruję się u Niego od początku Jego istnienia na Allegro, gdy jeszcze miał żółte gwiazdki, rzeczywiście solidny facet! wart polecenia i moich pozytywnych komentarzy! :)

#11
filipl pisze:osobiście na Allegro u Medfoto nie kupowałem, ale Grabolexa znam! Zaopatruję się u Niego od początku Jego istnienia na Allegro, gdy jeszcze miał żółte gwiazdki, rzeczywiście solidny facet! wart polecenia i moich pozytywnych komentarzy! :)
o to się Grabolex ucieszy, kupuję u niego filmy i bateryjki:) solidy gość , przesyłki są bardzo szybko realizowane.

#14
podobnie jak jeden z przedmowcow polecam www.pstryk.pl . kupowalem sobie u nich lampe blyskowa tuz przed gwiazdka. zamowienie zlozylem 3 dni przed wigilia a dzien przed wigilia dostalem paczke :) opakowana w duze pudlo ze steropianowymi "czymstam" . na telefon informacje uprzejmi itp. polecam

#18
bialy pisze:www.mega-foto.pl. Sprobuj tu. Spory wybor i tanio. kupowalem pare razy polecam
Coś za wcześnie lecisz z tymi reklamami:
Pod adresem tej domeny nie ma jeszcze serwisu WWW.
Zapraszamy wkrótce.
mega-foto.pl.
Ja to już tam na pewno nic nie kupię

#19
do canona polecam fotoit na stronie nie ma wszystkiego jak potrzebujecie dzwoncie i sie dogadujcie ciezko sie targowac bo maja naprade tanio tego canona ale cos tam zawsze opuszcza :)