#61
Ja pstrykam canonem 600 ze standardowym 50mm mam tez do niego sigme 28-70mm ze swiatlem 2,8 i zooma 75-300mm i jestem zadowolony
Pozatym mam jeszcze zenita 122 (czasem mi sie przydaje :) )
Kiedys bawilem sie smiena :) rany to byly czasy ...... wtedy niczego nie bylo :(
Ostatnio zmieniony pn sie 25, 2003 12:53 pm przez Hicks, łącznie zmieniany 1 raz.

#62
A tak poza tym to co z ta ankieta faktycznie nie mozna glosowac , ja nawet nie mam takiego prawa gdy sie popatrze na to co moge a czego nie moge na tym forum :(

#64
Ja korzystamze starego wysłużonego Zenita TTL z heliosem z mirem oraz jupiterem jak narazie zdjecia wychodza w miare dopiero sie ucze i jak mi powiedziano mam problemy z kadrowanie moze ktos wie jak temu zaradzić

#65
nie bardzo mam się czym pochwalić.. sprzęt mam przecietny ale na razie innego nie potzrebuje jest to canonik eosik 3000 ze słabiutkim zoomem ... na lepszy przyjdzie jeszcze czas :D

puki co cieszę się tym co mam :)
pozdrawiam

#67
Macx15 pisze:Ja korzystamze starego wysłużonego Zenita TTL z heliosem z mirem oraz jupiterem jak narazie zdjecia wychodza w miare dopiero sie ucze i jak mi powiedziano mam problemy z kadrowanie moze ktos wie jak temu zaradzić
Przeslij zeskanowane foty na moja skrzynke to zobaczymy?:-)

#68
no to teraz ja :)

Eos33QD
Tamron 28-80
Tamron 80-210
i Canon 50mm - miódd :D

ogólnie fotografowałem jeszcze
Zenitem 12xp i Zenitem 11 (bez pomiaru światła ;D)

hmm i to by było na tyle chyba ; )

#72
Panie i panowie znalazłem wreszcie Aparat dla siebie, Contax Aria, Nikony zaczęły mnie męczyć z tymi wszystkimi wodotryskami, niedawno przypadkiem kupiłem Yashike FX-D trochę popstrykałem(standard i 35-105 Yashica ML) i odżyłem, autofokusy nie dla mnie :lol: Tylko jeszcze nie powiedziałem rodzinie ile kosztują szkła 8)

#73
fotam a więc życzę powodzenia w przekonywaniu rodzinki :)
tylko znajdź masę argumentów ZA a napewno dadzą się przekonać :)
no i chętnie zobaczę efekty nowego sprzęciku :)
pozdrawiam

#74
fotam pisze:Panie i panowie znalazłem wreszcie Aparat dla siebie, Contax Aria, Nikony zaczęły mnie męczyć z tymi wszystkimi wodotryskami, niedawno przypadkiem kupiłem Yashike FX-D trochę popstrykałem(standard i 35-105 Yashica ML) i odżyłem, autofokusy nie dla mnie :lol: Tylko jeszcze nie powiedziałem rodzinie ile kosztują szkła 8)

Wiotam w KLUBIE manualnych ortdoksów :lol: :wink:

#77
Spokojnie Emo, co najwyżej postraszę rodzinke :roll: , na tym polu pozostaniesz osamotniony :)
Contax oferuje mi wszystko czego potrzebuje a nawet więcej, i zbierać będzie na co przez długie lata...

#80
Praktica MTL 5 - świetny korpusik, brakuje jej tylko spota, ale da się bez tego żyć.

Zenit 12xp - w porównaniu z Prakticą to czołg. Ma same wady, nie widać ich do póki, do puty nie weźmiemy do eki innego manuala. Nie trzyma czasów, słaby swiatłomierz, ciemna matówka bez klinów. Ale i tak bardzo lubie ten aparat, wiele się na nim nauczyłem i szanuje tą konstrukcję.

Konica Z-up 110 - kompakcik z bardzo kitowym zoomem , wzasadzie to aparat mojej mamusi, ale często zdarza mi się z niego korzystać. Poza obiektywem bardzo wdzięczny, jak każda Konica z ktorą pracowałem charakteryzuje się świetnym pomiarem światła - można naświetlać slajdy bez większych problemów. AF też niczego sobie.