#5
Dzieki staram się :oops: Choć nie często się udaje .Mam naprawde bombowe foty z Putinem i Kwachem ale dopuki nie wrócą z konkursu nie zamieszczam :wink: Co do Laicy to jest cudowna choć ciężka ,wielka brzydka i ciągle ciułam na szkło :evil: Ale mimo wszystko warto :) :D :lol:

#7
Właściwie to dwa a moze wysle jescze na trzeci :) .Zobacze .Jeden to Wielkopolski Konkurs Fotografii Prasowej. drugi Konkurs Polskiej fotografii prasowej .Dalej zobacze jeszcz mam czas do tego ostatniego :wink: Jak chcesz prześle ic na priv uśmiejszesz sie po pachi :P

#10
Też kiedyś miałem EOS 5 nawet tqkie szkła . Tylko syzbko je zmieniłem na 28mm F2,8 35-105 EF (Stara wersja ) i 135mm Soft no i jeszcze 50mm F1,8 to były czasy :wink: .Tak dawno że pewnie to juz nie prawda :P .Generalnie fajny aparacik cichy lekki tylko to lusto wali jak klapa od sracza (chodzi mi o jakość a nie głośnośc dźwięku jaki wydaje migawka) :cry: .Zresztą to cecha wszystkich Eosów Eos1 i 3 jest jeszcze gorszy do tego pierdnięcia migawki (głośniejszego o wiele niż w 5ce)słychać świst silnika makabra.
Ni jak ma sie to do Laicy albo nawet do poczciwego F1 albo A1 .To jest piękn :wink: y sprzęt
Ostatnio zmieniony pt sty 24, 2003 5:22 pm przez Emo, łącznie zmieniany 1 raz.

#11
Zabieram się za testowanie canona eos300 ale zenita też używalam i to jest dla mnie "kultowy" aparat, pozatym poczciwy kompakt panasonic.

#12
Emo pisze:.Generalnie fajny aparacik cichy lekki tylko to lusto wwali jak klapa od sracza :cry: .Zresztą to cech a wszystkich Eosów Eos1 i 3 jest jeszcze gorszydo tego pierdnięcia migawki słychać świst silnika makabra.
:jump:

Pozatym mozna tez zaglosowac na ankiecie, ktora jest na samym poczatku tego postu :wink:

#14
No nieszczęliwy jesteś :mrgreen: . Nie możesz sie zdecydować co capnąc .Ja nie mam tego problemu .albo Laica R8 lub R3 albo 6x6 lub4x5cala i to wswzycho :cry:

#15
Dzisiaj sie przesiadlem z olka c-2100 na minolte dimage 7 i pierwsze wraznienia byly dziwne, jak to mówią z pewna taką nieśmiałością, ale po kilku y nastu macaniach zaczynam się oswajać, czuć duuuuuza roznice w jakości jak i samej obsludze. :bandit:

#16
A co zrobiłeś z Olkiem ?. Moi koledzy fotoreporterzy narzekająna na Minoltę 7i. Kapryśna jak cholera jeżeli chodzi o naświetlenie i i autofokus i jeszcze doi baterie jak głupia i zawsze źródło zasilania pada w najmniej odpowiednim momencie :mrfire: Kolega przesiadł sie ostatnio na Digiluxa z 7ki .I podobno niebo a ziemia mówił ze nie żałuje nawet tego długiego zoma . do reportazu Fantasticoo . Miałem widziałem .Klasyczna cyfra jeżeli coś takiego istnieje :P
Ostatnio zmieniony sob sty 25, 2003 1:05 pm przez Emo, łącznie zmieniany 1 raz.

#17
olka sprzedalem chociaz zal troche bylo:-), digiluxa nie widzialem nigdy nie widzalem, sporo te slyszalem o problemach z dimagiem 7, ale zaryzykowalem zobaczymy jak to bedzie. co do akumulatorow to niezle wpierdziela, szybciej niz poczciwy olek, trzeba sie uzbroic w 3 komplety, narazie mam 2 i widze ze mogą byc problemym, ale dam rade:-)

#18
Mam nadzieje ze zdjecia z nowego aparatu umiescisz jak najszybciej na swojej stronce :D Z pewnoscia juz Cie w domu nie mam tylko testujesz nowy sprzt :D
Ja sie osobiscie bawie (jak na razie) Eosem 300
Wlasnie wybieram sie testowac nowe filtry :D

#19
[Ja sie osobiscie bawie (jak na razie) Eosem 300
Wlasnie wybieram sie testowac nowe filtry :D[/quote]


To czekam na wyniki z niecierpilwością :-)

#20
Bawię się Nikonem F50.
W porównaniu z prakticą BX20 której pozbyłem sie rok temu jest lepiej ale klawisze podnoszą adrenalinę :mrfire: .
Ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam, już zaczynam myśleć o F70 :wink: