Ale mam od dzisiaj fajne badziewko:-)))

#1
No wiem że nie powiniennem bo to pierdoła ,ale nie mogę sie powstrzyamć tak sie ciesze :rofl: z nowego pierduśnika że musze to komuś powiedzieć . No więc do rzeczy na allegro wylicytowałem osłone do szkła szerokokątnego 24mm za 50 złociszy .Pomyślałlem nie za tanio to ale taką osłone i tak cięzko dostać więc kupiłem . Dzisaj otwieram paczkę i :kopara: .Cholera osłona nie dość że za 50 zyla to w skórkowym etui , cała metalowa od wewnątrz wyścielona welurem średnica taka że szkło z gwintem 55mm pasuje i jeszcze zostaje kupa luzu . A i osłonka jest na zacisk a nie na gwint .Do elmariita pasi jak ulał .Jakby tego było mało wygląd fulken nówka :rofl: :jump: :rofl: Głupi to ma jednak szczęście :wink:

#2
:mrgreen: jak widac na allegro sa tez porzadni sprzedający, a osolna jak sama nazwa wskazuje zawsze sie przyda cos tam osłoni :wink: , moze stado pedzacych słoni :jump:

#4
mi sie udalo ze w zestawie minolta daje oslone- uzwyamna ale oslaona byla:-D, czasam jej brakowalo to sie reką osłaniało, teraz juz nie bede mial tego problemu , teraz jest inny problem, ze sloncem moze kiedys sie pojawi;-)

#5
A ja przy tematach jakie ostatnio robie modle sie aby czasem słonca nie było bo kładzie mi cały klimat :cry: .A przetestowałem osłponke przy światele sztucznym :wink: Płytkie to to takie a choroba jak piknie wysłania światłą błądzące :D