Zabawka mojego syna....

#1
Wczoraj mialem okazje sobie pofocić malenkim aparacikiem AGFA SENSOR .Zabawa jak nic .Małe toto bardzo współczesne kompakty sa przy tym duże . Ma migawkęcentralną 20s -1/1000s ręczny naciąg filmu szkiełko 40mm f2,8 .Na początku troche musiałem sie przyzwyczaić że ostrość ustawia sie na czuja tzn albo na ludki albo hiperfokalnie radochy po pacgy aparaciku w dloni prawie wcale nie widaća dotykowy spust pracuje bardzo płynnie i miękko .Naświetla toto odbrze .Szkełko na lekką dystorsje poduszkowatąale ja knie robi ise architektury to nie szkodzi do reportazu bajerek :lol: .Jakość zdjęćteż całkiem niezła jak na takie małe metalowe pudełko .Jaja jak nic :jump: .A jest jeszcze lampka z sensorem taka mała kosteczka . Małe a cieszy tym bardziej że :rofl: kosztowało śmieszne grosze

#2
Przemku zapaznajesz dzieci od malego z forografia, i z tego co doczytalem to Maly ma niezly sprzet jak na poczatki :wink: , takie male a ile radosci :) , jak masz gdzies fotki tego i z tego aparciku chetnie zobaczymy 8)